Veterán Vladimír Strmeň (92) zahral na harmonike pre dobrú vec. Podarilo sa mu vyzbierať neuveriteľnú sumu

Veterán Vladimír Strmeň (92) zahral na harmonike pre dobrú vec. Podarilo sa mu vyzbierať neuveriteľnú sumu

BANSKÁ BYSTRICA / 92-ročný partizán Vladimír Strmeň, ktorý sa rozhodol svojou hrou na harmonike vyzbierať peniaze na domovy seniorov, dnes zistil akú sumu sa mu podarilo vyzbierať. A bol prekvapený. Koncerty na jeho záhrade v Banskej Bystrici si počas piatku, soboty a nedele pozreli naživo cez facebookový profil relácie "V siedmom nebi" tisícky ľudí.

"Išli sme do toho s vervou, že otvoríme ľudské srdcia," povedal partizán Vladimír Strmeň. Tri dni bolo počuť zo záhrady pána Strmeňa spev a harmoniku. Neúnavný a vždy dobre naladený sa rozhodol splniť to, čo si zaumienil a to pomôcť zariadeniam pre seniorov v Banskobystrickom kraji.

"Ja som sa zaviazal, že kým nevyzbieram aspoň 5000 eur budem hrať," dodal s úsmevom. Hral sám, ale aj s milým hosťom. Práve sobotňajší koncert je pre pána Strmeňa nezabudnuteľným. Spolu s ním si zahral aj huslista Ondrej Kandráč. 

​Veril, že osloví mnohých, no koľko sa vyzbieralo netušil až do dnešného dňa, výsledná suma ho prekvapila a vôbec ju nečakal. "Dvanásť tisíc sa vyzbieralo, no to je krásne. Všetkým zo srdca ďakujem," dodal na záver Vladimír Strmeň. 

Pozrite si záznam z vystúpenia Vladimíra Strmeňa: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:55 Kixšou
06:20 POLICAJTI V AKCII
07:30 Panelák VII.
06:05 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
06:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:40 Tajemství úspěchu
07:40 Psí poslání
09:35 Hluboká voda