Žilinčanku, ktorú vzali v utorok kukláči na políciu, vzali do väzby

Žilinčanku, ktorú vzali v utorok kukláči na políciu, vzali do väzby
ŽILINA / Žilinčanka, ktorú v utorok večer zadržali policajti z národnej kriminálnej agentúry, strávila v policajnej cele tri noci. Mladú ženu obvinil vyšetrovateľ z drogovej trestnej činnosti a  podal aj podnet na návrh na jej vzatie do väzby.

Mladá advokátska koncipientka sa v piatok ráno postavila pred sudcu v Žiline. Tri noci v policajnej cele na mladej Žilinčanke zanechali zjavné stopy, vyzerala unavene. V utorok večer ju zastavili kukláči pod sídliskom Hájik. Sedela za volantom malého Volkswagene, v ktorom našli zatavené striekačky s drogami.

"Predbežným skúmaním bolo zistené, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedá 47 bežným jednotlivým dávkam drogy," informuje hovorca polície Radko Moravčík. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jej vzatie do väzby na väzbe trval aj prokurátor. Kataríne hrozí väzenie na tri až desať rokov.

"Návrhu prokurátora sudca vyhovel a rozhodol o vzatí do väzby, dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti," uviedol hovorca KP Žilina Milan Cisarik. Mladej koncipientke sa rozhodnutie sudcu nepáčilo, podala si sťažnosť, o ktorej bude musieť rozhodnúť druhostupňový súd

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:50 Harry a Meghan – Kráľovská romanca
11:00 Ladíme 2
13:30 Neserte nám pestúnku
07:45 Bláznivá olympiáda
10:10 Superpolicajti z Miami
12:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
09:35 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
11:05 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
12:25 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
09:30 Ruby z dúhy I.
09:50 Knihy od Stonožky
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:35 Rande naslepo
11:35 Arrietty ze světa půjčovníčků
13:20 Přijímačky