Žilinčanku, ktorú vzali v utorok kukláči na políciu, vzali do väzby

Žilinčanku, ktorú vzali v utorok kukláči na políciu, vzali do väzby
ŽILINA / Žilinčanka, ktorú v utorok večer zadržali policajti z národnej kriminálnej agentúry, strávila v policajnej cele tri noci. Mladú ženu obvinil vyšetrovateľ z drogovej trestnej činnosti a  podal aj podnet na návrh na jej vzatie do väzby.

Mladá advokátska koncipientka sa v piatok ráno postavila pred sudcu v Žiline. Tri noci v policajnej cele na mladej Žilinčanke zanechali zjavné stopy, vyzerala unavene. V utorok večer ju zastavili kukláči pod sídliskom Hájik. Sedela za volantom malého Volkswagene, v ktorom našli zatavené striekačky s drogami.

"Predbežným skúmaním bolo zistené, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedá 47 bežným jednotlivým dávkam drogy," informuje hovorca polície Radko Moravčík. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jej vzatie do väzby na väzbe trval aj prokurátor. Kataríne hrozí väzenie na tri až desať rokov.

"Návrhu prokurátora sudca vyhovel a rozhodol o vzatí do väzby, dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti," uviedol hovorca KP Žilina Milan Cisarik. Mladej koncipientke sa rozhodnutie sudcu nepáčilo, podala si sťažnosť, o ktorej bude musieť rozhodnúť druhostupňový súd

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:25 ZLATÁ MASKA
15:05 Woody Woodpecker
17:10 Prázdniny Mr. Beana
13:35 Prepáč, si ženatý
15:50 Brácha za všechny peníze
17:45 Áno, šéfe! USA V.
14:10 Keď je pečenie umenie IV.
14:45 ZÁCHRANÁRI
15:30 ZÁCHRANÁRI
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Krtko
14:50 Tashiho svet
12:55 Věčně mladá
14:55 S tváří anděla
16:50 Maggie má plán