Nehoda kamiónov na D2 v smere z Bratislavy na Stupavu

Nehoda kamiónov na D2 v smere z Bratislavy na Stupavu Zdroj: TV JOJ/reprofoto
BRATISLAVA / V piatok bola krátko pred šestnástou hodinou nahlásená dopravná nehoda dvoch kamiónov na diaľnici D2 v smere z Bratislavy na Stupavu. Tunel Sitina je pre nehodu uzavretý.

Hasiči prieskumom zistili, že ide o zrážku dvoch nákladných vozidiel, pričom v jednom vozidle zostal zakliesnený vodič. Zasahujúci hasiči vodiča momentálne z vozidla vyslobodzujú, poskytujú mu prvú pomoc. Hasiči ďalej zabezpečujú vozidlá proti vzniku požiaru.

"Podľa doterajších informácií v 50,5 km diaľnice D2 v smere do Českej republiky došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k zrážke dvoch nákladných motorových vozidiel. Zrážkou utrpel vodič jedného z vozidiel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z nemocníc v Bratislave," informuje hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff. 

"Z dôvodu odstraňovania následkov ako aj dokumentovania tejto dopravnej nehody je premávka v tomto úseku na nevyhnutne potrebný čas usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru, odklon dopravy je vedený z 55 km diaľnice," dodáva hovorca. Vodičov v vyzývajú, aby sa pri prejazde uvedeným úsekom riadili pokynmi policajtov alebo na prejazd využili, ak je to možné, alternatívnu trasu.

​Pri Trebišove zišiel z cesty plnenaložený kamión:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 TOP STAR
13:20 INOVUJME SLOVENSKO
13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:45 Fakty a fikcie II.
13:45 Fórky, vtipky XXVII.
14:15 Simpsonovci XIII.
12:00 Spravodlivosť v krvi VI.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
13:45 Mestečko Wackaville
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér
14:55 Trable dívčí kapely