Nehoda kamiónov na D2 v smere z Bratislavy na Stupavu

Nehoda kamiónov na D2 v smere z Bratislavy na Stupavu Zdroj: TV JOJ/reprofoto
BRATISLAVA / V piatok bola krátko pred šestnástou hodinou nahlásená dopravná nehoda dvoch kamiónov na diaľnici D2 v smere z Bratislavy na Stupavu. Tunel Sitina je pre nehodu uzavretý.

Hasiči prieskumom zistili, že ide o zrážku dvoch nákladných vozidiel, pričom v jednom vozidle zostal zakliesnený vodič. Zasahujúci hasiči vodiča momentálne z vozidla vyslobodzujú, poskytujú mu prvú pomoc. Hasiči ďalej zabezpečujú vozidlá proti vzniku požiaru.

"Podľa doterajších informácií v 50,5 km diaľnice D2 v smere do Českej republiky došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k zrážke dvoch nákladných motorových vozidiel. Zrážkou utrpel vodič jedného z vozidiel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z nemocníc v Bratislave," informuje hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff. 

"Z dôvodu odstraňovania následkov ako aj dokumentovania tejto dopravnej nehody je premávka v tomto úseku na nevyhnutne potrebný čas usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru, odklon dopravy je vedený z 55 km diaľnice," dodáva hovorca. Vodičov v vyzývajú, aby sa pri prejazde uvedeným úsekom riadili pokynmi policajtov alebo na prejazd využili, ak je to možné, alternatívnu trasu.

​Pri Trebišove zišiel z cesty plnenaložený kamión:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:10 Vtierka Castle II.
12:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:50 Stratené duše I.
10:25 MacGyver
11:25 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
10:10 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:30 JAG IV.
12:30 JAG IV.
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
09:55 Pinocchio
11:30 Domácnost naruby
13:15 Loď lásky