Smrteľná nehoda. Zrážku neprežil jeden človek

Smrteľná nehoda. Zrážku neprežil jeden človek

LIPTOVSKÝ HRÁDOK / Popoludní sa medzi mestom Liptovský Hrádok a obcou Hybe stala tragická dopravná nehoda.

"Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na štátnej ceste I/18 v katastri obce Hybe, okres Liptovský Mikuláš. Vo vozidlách sa viezli 4 osoby. Jednu z nich museli z havarovaného vozidla vyslobodzovať privolaní hasiči, ktorí jej aj napriek okamžitej resuscitácii nedokázali pomôcť a svojim zraneniam podľahla. Ostatní traja účastníci nehody utrpeli zranenia rôzneho rozsahu," informuje hovorkyňa hasičov Zuzana Farkasová. 

"Dve osoby ťažko zranené sa nachádzali mimo automobilov, jedna sa nachádzala vnútri. Túto sme vytiahli z auta a začali sme ju oživovať," povedal veliteľ zásahu Dušan Sabaka.

Dve ťažko zranené ženy, ktoré sa taktiež viezli v červenom Renaulte skončili s vážnymi zraneniami v nemocniciach. Jenu z nich prevážal záchranársky vrtuľník. "Účastníčky nehody v jednom z vozidiel neboli pripútané, je prípustné, že keby boli pripútané, tak následky nehody by boli menej fatálne," povedal súdny znalec Stanislav Chomo.

Zatiaľ sa nedá s istotou povedať ani to, ktorá zo žien sedela v osudný okamih za volantom. V Mercedese sedel len vodič. Aj on skončil so zraneniami v nemocnici. 

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:10 Prázdniny pre psa
12:00 Let Fénixa
14:20 Princ z Perzie: Piesky času
10:25 Dnes ja, zajtra ty!
12:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD
15:30 X Factor Veľká Británia XIV.
09:50 Naj bývanie Miami
12:00 Skorumpovaní poliši
13:15 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
09:15 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
11:00 S tváří anděla
12:55 Počátek Země Nezemě