Traja zranení a rozmetané kusy. Čelná zrážka za Starou Ľubovňou

Traja zranení a rozmetané kusy. Čelná zrážka za Starou Ľubovňou

STARÁ ĽUBOVŇA / Čelná zrážka dvoch osobných áut za Starou Ľubovňou odstavila hlavnú cestu na takmer tri hodiny. Sanitky odviezli troch zranených. Navyše, trvalo dlho, kým nehodu zdokumentovali, lebo časti vozidiel boli porozmetané všade naokolo.

Žena obiehala kamión, aj sa stihla zaradiť, no potom sa stalo niečo, čo zrejme nečakala ani ona sama. "Ona auto obehla a otočilo jej zadok a do protismeru vošla," opisujú svedkovia nehody.  Potom už nastal chaos a záchrana . Auto to napálilo do oprotiidúceho vozidla.V ňom sedeli dvaja ľudia. A obaja sa zranili.

"Po príchode na miesto zásahu , tu už bola rýchla zdravotná pomoc. My sme im pomáhali vyprostiť osoby z vozidiel," opisuje veliteľ zásahu Jozef Holuj. "Tridsaťosemročný muž utrpel zranenia v oblasti hrudníka a aj hornej končatiny. Dvadsaťdvaročná žena mala úraz hlavy. Tridsaťpäťročná žena mala poranený hrudník," vymenoval hovorca záchranárov Boris Chmel. 

V zime je častou príčinou nehôd jazdenie na letných gumách. Auto, ktoré šmyklo do protismeru jazdilo na zimných pneumatikách. Niekoľkohodinové čakanie v kolóne zrejme ovplyvnilo aj mnohé svadby. V dlhom rade uviazla svadobná kapela aj autobus, ktorý nestihol prísť po hostí včas na sobáš. "Ja tu už tri hodiny čakám a svadobčania čakajú. Mám ich odviezť do Bardejova," povedal šofér autobusu.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Pestúnka v akcii
22:40 22 Jump Street
01:05 Kickboxer 2: Cesta späť
20:35 Králi ulice
22:55 Dvojitý zásah
01:10 Panelák
20:00 INKOGNITO
22:45 ŽREBOVANIE
22:55 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
20:30 Robošváb IV.
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 NON-STOP
22:00 96 hodin
23:35 Oko v oblacích