Traja zranení a rozmetané kusy. Čelná zrážka za Starou Ľubovňou

Traja zranení a rozmetané kusy. Čelná zrážka za Starou Ľubovňou

STARÁ ĽUBOVŇA / Čelná zrážka dvoch osobných áut za Starou Ľubovňou odstavila hlavnú cestu na takmer tri hodiny. Sanitky odviezli troch zranených. Navyše, trvalo dlho, kým nehodu zdokumentovali, lebo časti vozidiel boli porozmetané všade naokolo.

Žena obiehala kamión, aj sa stihla zaradiť, no potom sa stalo niečo, čo zrejme nečakala ani ona sama. "Ona auto obehla a otočilo jej zadok a do protismeru vošla," opisujú svedkovia nehody.  Potom už nastal chaos a záchrana . Auto to napálilo do oprotiidúceho vozidla.V ňom sedeli dvaja ľudia. A obaja sa zranili.

"Po príchode na miesto zásahu , tu už bola rýchla zdravotná pomoc. My sme im pomáhali vyprostiť osoby z vozidiel," opisuje veliteľ zásahu Jozef Holuj. "Tridsaťosemročný muž utrpel zranenia v oblasti hrudníka a aj hornej končatiny. Dvadsaťdvaročná žena mala úraz hlavy. Tridsaťpäťročná žena mala poranený hrudník," vymenoval hovorca záchranárov Boris Chmel. 

V zime je častou príčinou nehôd jazdenie na letných gumách. Auto, ktoré šmyklo do protismeru jazdilo na zimných pneumatikách. Niekoľkohodinové čakanie v kolóne zrejme ovplyvnilo aj mnohé svadby. V dlhom rade uviazla svadobná kapela aj autobus, ktorý nestihol prísť po hostí včas na sobáš. "Ja tu už tri hodiny čakám a svadobčania čakajú. Mám ich odviezť do Bardejova," povedal šofér autobusu.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:10 POLICAJTI V AKCII
09:25 Súdna sieň
10:35 Súdna sieň
08:45 Ochranca III.
09:55 Ochranca III.
10:55 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:25 Komisár Rex XVI.
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
08:35 Pád nebes
10:30 Diana
12:35 I pro lásku se zabíjí