Auto taxi služby vpálilo do zastávky MHD, šofér zomrel na mieste

Auto taxi služby vpálilo do zastávky MHD, šofér zomrel na mieste

KOŠICE / Na Sečovskej ceste v Košiciach sa stala tragická dopravná nehoda. Auto taxislužby v plnej rýchlosti vpálilo do zastávky MHD, kde čakali ľudia na autobus. Vodičom bol skúsený taxikár, ktorý na mieste zomrel.

Vodič taxislužby práve nastupoval do rannej smeny. S vozidlom stihol prejsť len niekoľko metrov a stratil vedomie. Päťdesiatročný muž pracoval ako taxikár dlhé roky. Len v utorok ho prijali do novej práce, v stredu ráno ho čakala prvá jazda. Tá sa ale skončila tragicky. Muž dostal za volantom infarkt. Auto sa nekontrolovateľne rútilo dole kopcom a narazilo do zastávky MHD.

Dodávka taxislužby zachytila na zastávke dve ženy. Jedna z nich zostala pod autom zakliesnená, vyslobodiť ju museli hasiči. Na miesto ihneď vyrážalo niekoľko sanitiek. Záchranári vodiča oživovali desiatky minút. Boj o život ale prehral a zomrel na mieste. Obe veľmi ťažko zranené ženy previezli do nemocnice. Pre nehodu policajti uzavreli jednu z najfrekventovanejších ciest v Košiciach. Presné okolnosti vyšetrujú.

Pozrite si archívnu reportáž o nedávnej nehode pri Banskej Bystrici:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:35 Profesionáli VIII.
12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
11:30 JAG III.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
10:45 Žena z mých snů
12:30 Vášeň mezi řádky
14:30 S tváří anděla