Auto taxi služby vpálilo do zastávky MHD, šofér zomrel na mieste

Auto taxi služby vpálilo do zastávky MHD, šofér zomrel na mieste

KOŠICE / Na Sečovskej ceste v Košiciach sa stala tragická dopravná nehoda. Auto taxislužby v plnej rýchlosti vpálilo do zastávky MHD, kde čakali ľudia na autobus. Vodičom bol skúsený taxikár, ktorý na mieste zomrel.

Vodič taxislužby práve nastupoval do rannej smeny. S vozidlom stihol prejsť len niekoľko metrov a stratil vedomie. Päťdesiatročný muž pracoval ako taxikár dlhé roky. Len v utorok ho prijali do novej práce, v stredu ráno ho čakala prvá jazda. Tá sa ale skončila tragicky. Muž dostal za volantom infarkt. Auto sa nekontrolovateľne rútilo dole kopcom a narazilo do zastávky MHD.

Dodávka taxislužby zachytila na zastávke dve ženy. Jedna z nich zostala pod autom zakliesnená, vyslobodiť ju museli hasiči. Na miesto ihneď vyrážalo niekoľko sanitiek. Záchranári vodiča oživovali desiatky minút. Boj o život ale prehral a zomrel na mieste. Obe veľmi ťažko zranené ženy previezli do nemocnice. Pre nehodu policajti uzavreli jednu z najfrekventovanejších ciest v Košiciach. Presné okolnosti vyšetrujú.

Pozrite si archívnu reportáž o nedávnej nehode pri Banskej Bystrici:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:25 Agent II.
00:25 Noviny TV JOJ
01:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
23:20 Výchovný tábor
01:30 Kráľovná juhu II.
02:15 Profesionáli VI.
23:05 Vtierka Castle III.
00:05 Spackané plastické operácie IV.
01:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
23:35 Myšiak Anatole
00:00 Zubor Pompík
00:10 Rexík
22:05 Pomsta mrtvého muže
23:55 Králičí nora
01:25 Dokonalá skrýš