FOTO: V okrese Rožňava zasahovala NAKA. Zadržali aj mladú ženu

FOTO: V okrese Rožňava zasahovala NAKA. Zadržali aj mladú ženu

RoŽŇAVA - Ulice obsadené kukláčmi, domové prehliadky a niekoľko zadržaných ľudí, medzi nimi aj mladá žena. Takto to vyzeralo v stredu na viacerých miestach východného Slovenska. Policajnú raziu vykonala NAKA aj v Rožňave a v okolitých obciach.

Rozsiahla policajná razia začala v stredu už od rána na viacerých miestach v Rožňavskom okrese. Podľa informácii TV JOJ je zameraná na drogy. Údajne sa v jednom z podozrivých domov nachádza aj laboratórium na výrobu omamných a psychotropných látok. Pre prípadné zaistenienebezpečných chemických toxínov boli na podozrivé miesta privolaní aj košickí hasiči.

"Môžem potvrdiť, že dnes od skorých ranných hodín vykonávajú policajti NAKA na viacerých miestach východného Slovenska akciu zameranú na dokumentovanie drogovej a inej trestnej činnosti," informoval hovorca policajného prezídia, Martin Wäldl.

Policajti prehľadávali byty podozrivých ako aj domy a autá a to aj pomocou špeciálne vycvičeného psa na vyhľadávanie drog. Policajti zaistili množstvo dôkazov a zadržali niekoľko osôb. Podozriví, medzi ktorými bola aj mladá žena. Podozrivých mali policajti previezť do Košíc. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SUPERMAMA
05:25 Graceland III.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
05:25 Súdna sieň
06:05 TIPOS INFO
06:10 Profesionáli II.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:30 Zkratky ke štěstí
08:20 Je prostě báječná
10:05 Anděl v utajení