Fico: Boris Kollár je preslávený pedofil, podozrivý z obchodovania s drogami

16.12.2017 14:27 Noviny.sk Politika

Fico: Boris Kollár je preslávený pedofil, podozrivý z obchodovania s drogami

Archívna reportáž
embed kód
BRATISLAVA / Predseda vlády Robert Fico sa opäť pustil do opozičných politikov. Počas hodnotenia pôsobenia strany Smer-SD na politickej scéne zhodnotil aj Borisa Kollára či Igora Matoviča. Kým jedného nazval presláveným pedofilom s mafiánskymi kontaktami, druhého daňovým podvodníkom.

Nikto dnes nemôže spochybniť, že strana Smer-SD je najúspešnejšia strana v histórii Slovenska. V diskusnej relácii Sobotné dialógy na RTVS to vyhlásil predseda vlády Robert Fico. "Štyrikrát po sebe sme vyhrali parlamentné voľby, trikrát sme zostavili vládu a máme ambíciu vyhrať aj ďalšie voľby,“ vymenoval a doplnil, že po devätnástich rokoch už v minulosti neexistovala žiadna politická strana. Ako dodal, strana Smer-SD v súčasnosti rieši ako ďalej, aby neskončila ako bývalé HZDS alebo SDKÚ-DS. "Ja viem čo mám robiť a presne viem, čo treba urobiť,“ dodal s tým, že sa spolieha na vlastnú intuíciu.

Podľa neho sú ľudia, ktorí hovoria, že by strana nemala byť razantná v rétorike. "Ak na mňa bude kričať Boris Kollár, preslávený pedofil, podozrivý z obchodovania s drogami a odfotografovaný so všetkými mafiánmi, ak bude na mňa kričať Igor Matovič, potvrdený daňový podvodník,“ hovoril Fico na RTVS. "Ak títo ľudia budú na nás útočiť, ako útočia, bez dôkazov, má Smer-SD právo ohradiť sa voči týmto ľuďom. Prečo by som nemal mať právo tieto veci hovoriť?“ pýtal sa v relácii. Podľa Fica sú ale v jeho strane ľudia, ktorí hovoria, že Smer-SD by takéto veci nemal hovoriť. "Ja tvrdím, že pri zachovaní elementárnej slušnosti tieto fakty treba hovoriť,“ dodal premiér. "Na nikoho nič nehľadám, len musíme pripomínať verejnosti, že Smer-SD nebude panák,“ ukončil predseda vlády.

Vyše 400 delegátov Smeru-SD sa nedávno stretli na straníckom sneme, ktorému predchádzalo rokovanie predsedníctva za zatvorenými dverami. O čo išlo, to sa dozviete z archívnych reportáží:

Zdroj: SITA/noviny.sk

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:00 POLICAJTI V AKCII
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
11:30 JAG III.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
12:50 Rybičky Flip a Flap
11:45 Tanec draků
13:30 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
15:10 Absurdistán