Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba

Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba Zdroj: Samsung
INZERCIA / Ak sa každý rok trápite s tým, aký by bol najlepší darček, ktorý poteší vašich blízkych, stavte tieto Vianoce na technologických pomocníkov. Členovia domácnosti ich ocenia či už vo voľnom čase alebo pri práci.

Moderné smart hodinky na vaše zápästie

Hodinky klasického vzhľadu, ktoré sú navyše inteligentné. Čo viac si priať? Samsung Galaxy Watch3 sú teraz tenšie a ľahšie. Dokážu merať kvalitu spánku, tepovú frekvenciu či odhadnúť hladinu Sp02. Na vašom zápästí tak budete mať všetky informácie o vašom tele. Okrem toho z nich môžete telefonovať, čítať si na nich správy a aj odpisovať na ne, či si pozrieť vašu dennú agendu v kalendári. Odporúčaná maloobchodná cena od 429 Eur.

Zdroj: Samsung

Smartfón, ktorý zaujme na prvý pohľad

Nový smartfón Samsung Galaxy S20 FE v sebe snúbi všetko, čo kedy môžete potrebovať a ešte viac. Na zadnej strane smartfónu nemožno prehliadnuť trojicu fotoaparátov, ktorými zachytíte akýkoľvek okamih v tej najlepšej kvalite. Na prednej strane sa nachádza nenápadný fotoaparát na selfie fotografie s rozlíšením 32 megapixelov. Smartfón je vybavený skvelým 120 Hz displejom a inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, ktorá s vami udrží krok po celý deň. Nemusíte sa báť robiť skvostné fotografie aj za sychravého počasia, pretože je vybavený certifikáciou IP68. Tá značí odolnosť proti vode a prachu. Okrem vybavenia, smartfón vyniká svojím nadčasovým vzhľadom. Môžete si ho zaobstarať až v šiestich dúhových farbách, vyberie si teda skutočne každý. Odporúčaná maloobchodná cena od 649 Eur

Zdroj: Samsung

Výkon na rozdávanie

Model Galaxy Note20 Ultra 5G je najvýkonnejším Note zariadením v histórii a pozdvihuje tak prácu a zábavu na úplne novú úroveň. Prelomový S Pen a nový displej s neuveriteľne rýchlou odozvou vám zaručia pocit, akoby ste písali na skutočný papier. S novým S Pen môžete kresliť obrázky aj písať poznámky a jednoducho ich synchronizovať naprieč vašimi zariadeniami. Vaše nápady tak budete mať vždy po ruke. Model Galaxy Note20 Ultra 5G je vybavený inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, takže sa nemusíte obávať, že by vás nechal v štichu. Budete mať dostatok energie pre prácu, aj pre večerné hranie hier na vašom mobilnom telefóne. Odporúčaná maloobchodná cena od 1 299 Eur.

Zdroj: Samsung

Jedinečnosť sa snúbi s flexibilitou

Smartfón Samsung Galaxy Z Fold2 5G je absolútne unikátne zariadenie vybavené najmodernejšími technológiami, aby poskytol najlepší užívateľský zážitok. Keď je zložený, ide o smartfón s uhlopriečkou 6,2". Keď však potrebujete väčší displej na prácu, sledovanie filmov alebo hranie moderných hier, stačí ho rozložiť a hneď máte tablet s displejom 7,6". Funkcia App Continuity zabezpečí, že sa po rozložení všetky aplikácie, ktoré ste používali na vonkajšom displeji, okamžite otvoria na tom vnútornom. Vďaka režimu Flex môžete mať smartfón rozložený v rôznych uhloch a pri sledovaní mediálneho obsahu alebo videohovoroch máte úplne voľné ruky. Smartfón je vybavený špičkovým procesorom, ktorý podporuje aj pripojenie do 5G siete. Odporúčaná maloobchodná cena je 1 999 Eur.

Zdroj: Samsung

Zdroj: SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:40 V siedmom nebi
15:00 Súdna sieň
16:20 Modrý kód
13:10 Profesionáli II.
14:10 Najlepšie svetové videá V.
14:50 Extrémni žgrloši III.
13:05 Spravodlivosť v krvi X.
14:00 9-1-1 III.
15:00 Dr. House VII.
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
12:50 Nine
15:05 Rodinná loupež
16:50 Mopsík k zulíbání