Auto zostalo visieť na moste. Šofér nafúkal viac ako 2 promile

Auto zostalo visieť na moste. Šofér nafúkal viac ako 2 promile

MICHALOVCE / Na ceste medzi Michalovcami a Zemplínskou Šíravou sa v nedeľu ráno stala kuriózna nehoda. Auto zostalo visieť na moste.

Vodič vyšiel na stredový ostrovček, na moste sa zakliesnil o zábradlie a zostal visieť na moste vo výške asi 10 metrov. Hasiči ho museli z auta vyslobodzovať cez okno, celý čas bol pri vedomí. Nemal vážne poranenia, no podľa informácií televízie JOJ nafúkal 2 promile. Muža previezli do nemocnice.

Zdroj: noviny.sk

Ešte pred príchodom záchranných zložiek sa vodičovi ponáhľali na pomoc traja mladí rybári. Jeho reakcia ich ale poriadne prekvapila. "Pán chcel s autom vycúvať a aby sme nikoho nevolali, lebo je v poriadku," opisuje svedok nehody. 

Auto ešte pravdepodobne okoloidúci zafixovali, aby sa nezosunulo ešte nižšie pomocou ťažného lana. Bez ich pomoci sa auto mohlo zrútiť z výšky približne desiatich metrov. Hasiči ho po príchode ešte zabezpečili a až následne sa pustili do vyslobodzovania zraneného vodiča. "Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,98 stotín promile. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia," informuje hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová. 

Pozrite si tiež staršiu nehodu, ktorá sa stala na východe a taktiež ju môžeme nazvať kurióznou:

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Letecké katastrofy VII.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:40 Ochranca II.
07:30 Panelák
08:50 Nákupné maniačky
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy
05:30 Milionové Vánoce
07:20 Královský víkend
09:05 Belmondo