Auto zostalo visieť na moste. Šofér nafúkal viac ako 2 promile

Auto zostalo visieť na moste. Šofér nafúkal viac ako 2 promile

MICHALOVCE / Na ceste medzi Michalovcami a Zemplínskou Šíravou sa v nedeľu ráno stala kuriózna nehoda. Auto zostalo visieť na moste.

Vodič vyšiel na stredový ostrovček, na moste sa zakliesnil o zábradlie a zostal visieť na moste vo výške asi 10 metrov. Hasiči ho museli z auta vyslobodzovať cez okno, celý čas bol pri vedomí. Nemal vážne poranenia, no podľa informácií televízie JOJ nafúkal 2 promile. Muža previezli do nemocnice.

Zdroj: noviny.sk

Ešte pred príchodom záchranných zložiek sa vodičovi ponáhľali na pomoc traja mladí rybári. Jeho reakcia ich ale poriadne prekvapila. "Pán chcel s autom vycúvať a aby sme nikoho nevolali, lebo je v poriadku," opisuje svedok nehody. 

Auto ešte pravdepodobne okoloidúci zafixovali, aby sa nezosunulo ešte nižšie pomocou ťažného lana. Bez ich pomoci sa auto mohlo zrútiť z výšky približne desiatich metrov. Hasiči ho po príchode ešte zabezpečili a až následne sa pustili do vyslobodzovania zraneného vodiča. "Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,98 stotín promile. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia," informuje hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová. 

Pozrite si tiež staršiu nehodu, ktorá sa stala na východe a taktiež ju môžeme nazvať kurióznou:

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SUPERMAMA
05:25 Graceland III.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
05:25 Súdna sieň
06:05 TIPOS INFO
06:10 Profesionáli II.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:30 Zkratky ke štěstí
08:20 Je prostě báječná
10:05 Anděl v utajení