Procházka končí v Sieti aj v parlamente

Procházka končí v Sieti aj v parlamente Zdroj: SITA
BRATISLAVA / Poslanec Radoslav Procházka sa rozhodol vzdať sa poslaneckého mandátu. "Rozhodol som sa v plnom rozsahu sa vrátiť k právnej praxi, a to bez ohľadu na to, ako sa pre mňa skončí výberový proces na pôde Súdneho dvora Európskej únie," povedal.

A ďalej dodal: "K 31. októbru sa preto vzdávam mandátu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky aj členstva v politickej strane, ktorú som zakladal," uvádza sa vo vyhlásení, ktoré poskytla hovorkyňa strany #Sieť Karmen Németová.

"Využívam túto príležitosť aj na to, aby som sa občanom poďakoval za všetky hlasy, ktoré som od nich dostal a bývalým kolegom za ich pomoc a podporu," dodal Procházka vo vyhlásení.

"Rozhodnutie Radoslava Procházku vzdať sa mandátu poslanca NR SR a člena Siete rešpektujem. Radovi ďakujem za spoluprácu a prajem mu všetko dobré v súkromnom aj profesijnom živote," uviedol v reakcii na Procházkovo vyhlásenie predseda strany #Sieť Roman Brecely.

Nová etapa pre Sieť

"V Sieti vnímame túto situáciu ako možnosť začať novú etapu a budeme v parlamente aj naďalej presadzovať program, ktorým Sieť oslovila svojich voličov. Sieť bude podporovať konštruktívnu diskusiu a efektívne riešenia ako strana, ktorá podporuje idey silnej spoločnosti a jednoduchého štátu," dodal Brecely.

Zdroj: noviny.sk/s využitím SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

16:30 OCHRANCOVIA
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:15 Simpsonovci XXIII.
17:45 Najlepšie svetové videá III.
18:40 TIPOS INFO
17:10 Kosti
18:05 Súdna sieň
19:05 Súdna sieň
17:15 Máša a medveď III.
17:25 Ovečka Shaun V.
17:35 Strážca vesmíru Roger
16:20 Tygr a sníh
18:20 Černí baroni
20:15 Divergence