Bratislavskí vodiči sa opäť zdržia na cestách. Obmedzenia budú od stredy na viacerých úsekoch

Bratislavskí vodiči sa opäť zdržia na cestách. Obmedzenia budú od stredy na viacerých úsekoch

BRATISLAVA / V bratislavskej Inchebe zasadne počas najbližších dní Ministerská rada OBSE, ktorá je vyvrcholením nášho ročného predsedníctva v organizácii. V tomto smere ide o najväčšie podujatie v histórii moderného Slovenska. Sprevádzať ho budú samozrejme čiastočné dopravné obmedzenia.

S dopravnými obmedzeniami treba rátať vo viacerých úsekoch Bratislavy. Pripraviť sa na ne treba od stredy do piatka. Dôvodom bude presun delegácií. V stredu medzi šiestou a pol ôsmou večer môžu vodiči rátať s obmedzeniami na diaľničnom obchvate v smerom od letiska, na Einsteinovej ulici a moste SNP. Ďalej na NAGLS a na Vajanského nábreží smerom k hotelom v centre mesta. Dotknú sa tiež Trnavskej cesty, Staromestskej ulice, Hodžového námestia a Štefánikovej ulice smerom k ministerstvu zahraničných vecí.

Vo štvrtok budú obmedzenia prebiehať dopoludnia medzi pol deviatou a desiatou a to pri presune delegácií z hotelov smerom k Inchebe. V popoludňajších hodinách zas po trase z Incheby na letisko a k hotelom. Medzi trištvrte na sedem a pol ôsmou večer zas v smere na hrad a to cez Staromestskú ulicu, Hodžovo námestie a Palisády.

V piatok v čase medzi štvrť na desať a desiatou ráno bude presun delegácií z hotelov do Incheby a po pol druhej presun na letisko. Na dôležitých križovatkách a dopravných uzloch budú riadiť a usmerňovať premávku dopravní policajti.

Vodiči si ale na cestách musia dávať zvýšený pozor aj pre pretrvávajúce nepriaznivé počasie:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:40 FBI
22:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:25 Orol Eddie
22:50 18 ROKOV S TV JOJ
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
23:30 Očitý svedok
21:10 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
20:15 Let
22:40 Skutečný Rocky Balboa
00:15 Švadlena