Svadba aká na Slovensku ešte nebola: Fanúšikovia si povedali "áno" v novom štadióne

Svadba aká na Slovensku ešte nebola: Fanúšikovia si povedali "áno" v novom štadióne

BRATISLAVA / Svadobný tanec na Národnom futbalovom štadióne by si rád užil nejeden fanúšik tohto športu. Podarilo sa to ale len jednému páru Žanete a Bekimovi, ktorí to vyhrali v súťaži. Išlo pritom o historicky prvú svadbu v novom štadióne v Bratislave.

Mladomanželom sa splnil vytúžený sen. Na zelenom trávniku nového futbalového štadióna si to naplno užívali. "To sa nestáva každý deň, áno.. Takže je to fantastické určite," uviedol ženích Bekim. "Túžili som po svadbe na tomto štadióne priamo. Sme skalní fanúšikovia," povedala nevesta Žaneta.

K dispozícii mali VIP priestory štadióna. Manželia si dopriali manželský tanec, aj prvý výkop a užili si svetelnú šou. Mimoriadne ich ale potešil tajný hosť, futbalový reprezentant Vladko Weiss. "To bolo úžasné, ja som skoro odpadla. Nečakal som to, ale to bol môj sen naozaj," radostne vyhlásila nevesta Žaneta.Touto svadbou chce národný štadión zaviesť tradíciu. Mladomanželom prišiel zablahoželať aj viceprezident futbalového klubu ŠK Slovan Ivan Kmotrík mladší. A práve tomuto klubu mladý pár najviac fandí. "No my sme šťastní s nimi a ide vlastne o to, že sme chceli spropagovať a ukázať naše krásne multifunkčné priestory," informovala jedna z organizátoriek Aneta Dobrucká.

Bekim, ktorého rodina pochádza z Macedónska je sám bývalý futbalista a Žaneta jeho lásku k futbalu úplne zdiela. Veľku radosť im tak urobili aj pernametky. Vysedení lavíc sa neboja. "Nie, my ich radi vysedíme. My ich tu už vysedávame dlho," uzavrel manželský pár.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
17:25 Prepáč, si ženatý
19:45 Profesionáli
20:25 Hitman: Agent 47
16:50 Áno, šéfe USA VI.
17:50 Keby bolo keby 2
18:55 Keby bolo keby 2
17:30 Cesta za pokladom
17:40 Medzi nami zvieratkami
17:45 Strážca vesmíru Roger
16:30 Čarodějovy hodiny
18:25 Líbat nevěstu zakázáno
20:15 Královna ledu