Video: Reštaurácia prekvapila svojich hostí! Neuveriteľné, čo im naservírovala

Video: Reštaurácia prekvapila svojich hostí! Neuveriteľné, čo im naservírovala Zdroj: noviny.sk
BRATISLAVA / Vedeli by ste si predstaviť, že si v reštaurácii objednáte sviečkovú omáčku, a keď ju ochutnáte, prekvapí vás chuť dukátových buchtičiek? Čo by ste robili?

Reakcie ľudí boli naozaj prekvapivé. Tatarský biftek je totiž uvarený z cvikly, vajíčko bolo z kokosu a manga a napríklad hovädzí guláš bol z čokolády.

Prekvapenie v každom kúsku

Kým niektorí hostia boli šokovaní a neverili vlastným očiam, iných prekvapivá chuť rozosmiala, a vtedy im čašník prezradil, o čo sa jedná. Hlavnou úlohou reklamy je totiž upozorniť na novú čokoládu, ktorá vás vraj prekvapí v každom štvorčeku, lebo je plná rôznorodých ingrediencií.

Ako sa nápad s reklamou značky Milka vydaril sa pozrite na videu:

Zdroj: noviny.sk

Molekulárna kuchyňa

Zdroj: noviny.sk

Molekulárna kuchyňa je prepojením najmodernejších poznatkov gastronómie s fyzikálnymi procesmi prebiehajúcimi pri príprave pokrmov. V podstate ide o úpravu pokrmov, ktorá má za cieľ vytvoriť netradičné chute a atraktívne skupenstvo. Vo videu je použitá extrémne náročná forma, kedy pokrmy vypadajú ako bežne známe jedlo, ale sú vytvorené za úplne odlišných podmienok a z úplne iných surovín.

Zdroj: noviny.sk

Šéfkuchár reštaurácie Aureole, 2 krát ocenenej Michelin Bib gurmán, v minulosti šéfkuchárom niekoľkých prestížnych reštaurácií, 6 rokov šéfom gastronómie prezidenta ČR. 12 let kapitánom národného týmu kuchárov AKC ČR, niekoľko rokov bol protagonistom "Kuchárskej pohotovosti“ na ČT.

Pre natáčanie pripravil molekulárne menu, ktoré obsahovalo také špeciality ako špagety uvarené z kokosu a jahôd, či mojito z extrahovanej paradajkovej šťavy, balsamico kaviár.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:50 Hriešny tanec
00:00 Paranormálne záhady V.
01:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ STRIHÁK
22:50 Cesta bojovníka
01:00 Simpsonovci V.
01:25 Simpsonovci VI.
21:55 Dr. House VII.
22:55 Dr. House VII.
23:55 Myšlienky vraha III.
22:50 Okido I.
23:05 Pat a Mat
23:15 Zabi nudu! II.
21:55 Vzkaz v láhvi
23:55 Zápočet z přežití
01:20 Vražedná náruč