Merkelovej muž na dovolenke bez ženy. Kde je Angela?

Merkelovej muž na dovolenke bez ženy. Kde je Angela?

BERLÍN / Angela Merkel zmizla. Niekoľko dní si Nemecko láme hlavu nad tým, kam sa spolková kancelárka podela. Naposledy sa na verejnosti objavila predminulý utorok na predstavení Parsifala v mníchovskej Štátnej opere a potom sa po nej, skoro ako po rozprávkovej Popoluške, zľahla zem.

Už v polovici júla dal denník Neue Südtiroler Zeitung na vedomie, že tento rok kancelárka nepôjde na dovolenku do štvorhviezdičkového hotela Marlet 1900 metrov vysoko a na horských výšľapoch v okolí strediska Solda. Jej muž Joachim Sauer (69), prezývaný Pán Merkel, vyrazil na ich obľúbené miesta len so synom z prvého manželstva.

Okamžite sa vyrojili fámy, že sa jej rozpadlo manželstvo. Časopis Neue Post neváhal a vo článku s titulkom "Naprostý krach" pustil do sveta vraj zaručené správy o "horúcom rozchode".

V súboji o to, komu sa podarí vystupovať kancelárkinu skrýšu, nestála bokom ani televízie RTL. A to tak, že sa vytasila sa sólokaprom. Prvá žena Nemecka vraj na dovolenku nastúpila len naoko, tvrdili zdroje, ktoré RTL označila za "zasvätené a spoľahlivé". "Dochádza do úradu. Síce nie od noci do tmy ako obvykle, ale len na pár hodín," zistila RTL.

Zamestnanci úradu, ktorých televízni reportéri dostali pred kameru, hovorili zhodne, skoro ako podľa interného obežníka. Na otázku, či v posledných dňoch zahliadli v kanceláriách, na chodbách či u výťahu šéfku, odpovedali: "To neviem presne. To je tak jediné, čo vám k tomu môžem povedať."

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz/ Neue Südtiroler Zeitung

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:50 Kosti IX.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
13:50 Panelák
14:50 Simpsonovci XVI.
15:20 Simpsonovci XVI.
13:00 Vražedné Miami II.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
13:50 Policajná hliadka
14:15 Robošváb II.
14:40 Sherm a jeho mikróby
13:25 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
15:05 Za zavřenými dveřmi
16:50 Asterix: Sídliště bohů