Polojasno
29°
Bratislava
Petra, Peter, Pavol
29.6.2022
Brat (3) zavrel sestru (†1) do rúry a zapol ju. Rodičia boli na návšteve
Zdielať na
Zahraničie

Brat (3) zavrel sestru (†1) do rúry a zapol ju. Rodičia boli na návšteve

Zdroj: ISIFA/ilustračné

HOUSTON / Tragicky sa skončil večer v houstonskom byte, kde matka a jej partner nechali štyri malé deti niekoľko hodín o samote. Súrodenci podľa polície zavreli deväťmesačné dievča do rúry a zapli ju. Keď sa dospelí vrátili, bábätko bolo mŕtve. Obaja čelia obvineniu z ohrozenia detí.

Dvadsaťpäťročná Raquel Thomspon a jej o štyri roky mladší partner uložili deti do postele a odišli na návštevu príbuzných. O dve hodiny sa vrátili domov, kde ucítili pach spáleniny. Keď prišli do kuchyne, uvideli otvorenú a zapnutú rúru. V nej bolo mŕtve telo dievčatka.

Zapol rúru

Podľa polície sa trojročný chlapec priznal k tomu, že svoju sestru prinútil vliezť do rúry, zavrel ju a zapol. Spolu s ním boli v dome ešte dve deti, trojročné a pätročné. Všetky tri v momente, keď prišli rodičia, plakali a ukazovali smerom do kuchyne.

Deti zobrali úrady

Podľa polície je zrejmé, že matka nechávala deti doma samé často. Raquel Thompson, ktorá je podľa médií v pokročilom štádiu tehotenstva, aj jej partnera vzali do väzby. Čaká ich súd, deti dočasne skončili v opatere úradov.

Súvisiace články

Najčítanejšie