Pri Galante sa zrazili autá s kamiónom, zomrel 24-ročný vodič

Pri Galante sa zrazili autá s kamiónom, zomrel 24-ročný vodič

GALANTA / Život dvadsaťštyriročného muža si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala v katastri obce Kajal v okrese Galanta. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, dve osobné autá sa zrazili s kamiónom.

Podľa informácií televízie JOJ sa dvadsaťštyriročný Levičan, ktorý šoféroval Audi TT smerujúce z Galanty na Šaľu, po predbiehacom manévri nestihol zaradiť a nasledovala kolízia. Následne došlo k zrážke s kamiónom. 

Po náraze vodič z auta vyletel a zraneniam na mieste podľahol. Jeho 18-ročný brat ostal zakliesnený v aute a vyprostiť ho museli hasiči.

Leteckí záchranári ho transportovali do nemocnice v Nitre. "Pacient bol privezený s vážnymi zraneniami, jeho stav je kritický," informovala Tatiana Timková z nemocnice v Nitre. Momentálne je napojený na umelú pľúcnu ventiláciu. 

Pri stotožnení mladíkov došlo najskôr k ich zámene. Bratia sa totiž na seba veľmi podobali a doklady nemali priamo pri sebe. Viaceré okolnosti však nasvedčovali, že šoféroval starší z bratov.

Mimo vozovky skončil aj kamión a ďalšie osobné auto. "Ďalšie osoby sa pri nehode nezranili. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody polícia vyšetruje," uzavrela Linkešová. Cesta medzi Galantou a Šaľou bola viac ako tri hodiny uzatvorená.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:20 Profesionáli III.
06:00 NAŠI II.
06:30 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Kdybych měl křídla
07:10 Asterix a Vikingové
08:40 Kouzlo Vánoc