Tragická nehoda na ceste pri Jelšovciach. Dvadsaťročný mladík nemal šancu na prežitie

Tragická nehoda na ceste pri Jelšovciach. Dvadsaťročný mladík nemal šancu na prežitie

JELŠOVCE / Dvadsaťročný mladík prišiel o život pri tragickej zrážke. Nehoda sa stala včera na ceste pri Jelšovciach. Vodič s autom vrazil do stromu a nemal žiadnu šancu na prežitie.

Nehoda sa stala na rovnej ceste. Dvadsať ročný vodič išiel z obce Výčapy Opatovce smerom na Jelšovce. Nezvládol však riadenie a z ničoho nič zišiel z cesty. S autom vrazil do tohto stromu. Svedkovia sa mladíkovi snažili pomôcť a na miesto prišli aj všetky záchranárske zložky. Zrážku však neprežil. Po čelnom náraze do stromu auto odrazilo a skončilo v poli. Z vozidla vyletel aj motor. Mladík zostal vo vnútri zakliesnený."Hasiči vodiča vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia," povedal hovorca hasičského zboru Nitra Michal Varga.


Policajti na mieste dokumentovali nehodu asi dve hodiny a cestu museli aj uzatvoriť. Zisťujú aj to prečo mladík plynule zišiel v rovnom úseku z cesty. Auto zostalo totálne zdemolované. Na aute urobili hasiči protipožiarne opatrenia, škoda na vozidle je podľa polície asi 1500 eur.

Podľa našich informácií nebohý mladík riadil auto, ktoré patrilo otcovi. Pochádzal z obce Lehota. Obhliadajúci lekár nariadil  pitvu.Alkohol sme nezistili, začali sme stíhanie. "Na mieste bol aj znalec z odboru dopravy. Okolnosti zrážky polícia vyšetruje," dodala hovorkyňa polície.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:35 TOP STAR
10:55 Áno, šéfe USA VI.
12:10 Profesionáli
13:20 Simpsonovci VII.
10:30 Nákupné maniačky
11:55 VLCI
12:55 Ochrana svedkov III.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ
12:00 Maxipes Fík
10:50 Noc s králem
13:05 Romantici
14:55 Sladko-slaná láska