Petržalka bude mať vlastný hudobno-zábavný festival. Pre veľký záujem vystúpi aj Miro Jaroš!

Petržalka bude mať vlastný hudobno-zábavný festival. Pre veľký záujem vystúpi aj Miro Jaroš! Zdroj: Petržalský festival
BRATISLAVA / Už tento víkend čaká Bratislavu multi-žánrový hudobný festival s množstvom sprievodných aktivít. V sobotu,7. septembra, sa na Dostihovej dráhe v Petržalke začína Petržalský festival. K viacerým detským interpretom sa pridá aj Miro Jaroš.

Sezónu rodinných podujatí tento rok prvýkrát rozšíri celovíkendový festival huby, športu, dobrého jedla a umenia. Do začiatku roka tak môžete s deťmi vstúpiť vo veselom tempe. Nalaďte sa na nové povinnosti na Petržalskom festivale. S lístkom však nečakajte do soboty, kapacita je obmedzená a pre veľký záujem ostáva už len zopár lístkov.

Horúca informácia – zaspieva aj Miro Jaroš

Zdroj: Petržalský festival

​Fíha Tralala so skupinou Baby Band, Mici a Mňau, kúzelníka Petra Šestáka či šaša Jara v detskom programe, ako prekvapenie, doplní aj Miro Jaroš, ktorý sa tak stáva detským headlinerom. Okrem týchto hudobných vystúpení na deti čaká hudobná rozprávka ľadové kráľovstvo a Do rozorávky s Dory. Prísť môžete skutočne celá rodina, pretože pre dospelých je pripravený rovnako zaujímavý program. Bude to napríklad Rytmus, Ego, Majk Spirit + H16, Sima, ale aj Medial Banana, Polemic či No Name.

Behom k novej tradícii

Podujatie odštartuje behom – Petržalskou míľou. Zabehať si môžete 1 míľu/1600 metrov, 3 míle/4800 metrov a 6 míľ/9600 metrov. Prihlásiť môžete nielen seba, ale aj deti, pretože súčasťou pretekov sú aj detské behy. V cene bežeckej vstupenky je aj celodenný vstup na festival – môžete si vybrať z jednodňového alebo dvojdňového lístka a okrem behu si vychutnáte aj nezabudnuteľnú atmosféru prvého hudobno-zábavného festivalu svojho druhu v Petržalke.

Aktivity a lokálne gastro

Okrem hlavného programu na pódiu sa zabavíte aj počas sprievodných aktivít. Deti si môžu zaskákať na nafukovacích atrakciách, zahrať sa v rôznych zónach a oddýchnuť si v chill-out zóne. Vy môžete nakúpiť na remeselnom trhu, pozrieť si športové a tanečné animácie a ochutnať množstvo dobrôt v gastrozóne. Ak si trúfate môžete si zasúťažiť aj v varení gulášu.

Kapacita areálu je obmedzená a v prípade vypredania predaj na mieste nie je možný.

1 udalosť | ∞ možností

Viac info na: www.petrzalskyfestival.sk

Nezabudnite sledovať www.petrzalskyfestival.sk a pre vždy čerstvé novinky a informácie zo zákulisia lajknite nás na Facebooku a Instagrame alebo #petrzkafest #petrzalskyfestival2019

Zdroj: Petržalský festival

Zdroj: Petržalský festival

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:25 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
06:50 Rýchla rota Chipa a Dala
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Fashion Hero: Svet módy trochu inak
06:00 Dr. LUDSKY
06:55 Dr. LUDSKY
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ztracená dívka
07:10 Kouzlo Vánoc
08:55 Rodeo a Julie