Zatiahnuté
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Kukláči zasahovali v Kalinkove, podľa svedkov zadržali starostu
Zdielať na

Kukláči zasahovali v Kalinkove, podľa svedkov zadržali starostu

KALINKOVO / Kukláči skoro ráno zablokovali auto a zatkli muža v Kalinkove. Na ulici to vyvolalo rozruch a miestni obyvatelia nechceli uveriť tomu, čo videli.

Kukláči zasahovali v Kalinkove v utorok skoro ráno. Okolo 7. hodine zadržali podozrivého muža na ulici. Podľa miestnych obyvateľov zadržali starostu. Informáciu zatiaľ polícia oficiálne nepotvrdila. 

Náhodný okoloidúci musel s autom zastaviť a priamo pred ním vyskočili z dodávok kukláči a z osobného auta vytiahli muža. Všetko nasnímala jeho kamera v aute. Po chvíli prišli na miesto aj vyšetrovatelia, ktorí sa začali prípadom zaoberať. Obyvatelia ulice ostali v šoku, keď muža s putami na rukách spoznali. Potvrdili, že ide o starostu Štefana B., ale nechcú veriť, že by mal brať úplatky.

Bývalý policajt a terajší starosta Štefan B. má podľa zdroja blízkeho polícii kontakty aj na vysokopostavených ľudí v politike a v orgánoch činných v trestnom konaní. Cez deň ho polícia vypočúvala, ale bližšie informácie o prípade doteraz prezídium policajného zboru neprezradilo.  

Súvisiace články

Najčítanejšie správy