Škandál na Kysuciach. Tínedžeri na cintoríne nafotili nechutné zábery

Škandál na Kysuciach. Tínedžeri na cintoríne nafotili nechutné zábery

Škandál vyvolali fotky dvoch tínedžerov z kysuckej dediny Snežnica. Dievča a chlapec sa zvečnili na hroboch miestneho cintorína. Učitelia, ktorí žiakov poznajú, sú zo zvrátenej zábavy znechutení. Príspevok nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

Deti si zvolili naozaj podivný druh zábavy a to priamo na cintoríne. Na záberoch vidno ako vulgárne pózuje prváčka strednej školy. Jej kamarát ôsmak zo základnej školy je na tom so zvrhlými fotografiami podobne.

Oslovili sme jednu z rodín, ktorej hrob si na nechutnú zábavku vybrali. Dotknutú rodinu fotografie z miesta posledného odpočinku ich príbuzného veľmi ranili. Trochu vyššie našli tínedžeri rozrobený hrob. Považovali za potrebné rovno sa doň uložiť , fotografie navyše nechutne okomentovať a okrášliť.

Navštívili sme obe školy, kde žiaci chodia. Deti sa predvádzali vo voľnom čase, nepoškodili  žiadne pomníky . Pochopiteľne, najdôležitejšie je tu morálne hľadisko. Obidvoch žiakov však čakajú následky. Minimálne im hrozí znížená známka zo správania a opletačky môžu mať aj s mužmi zákona.

Zdroj: tv joj

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

20:35 Mechanik zabijak 2
01:05 Bez úniku
02:35 Samovražedná misia
20:25 Sestry
22:25 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:45 Láska po anglicky
20:55 Kosti XI.
21:50 Taken - Posadnutý pomstou II.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
20:15 Car a Matilda
22:10 24 hodin života
01:55 Rukojmí