Škandál na Kysuciach. Tínedžeri na cintoríne nafotili nechutné zábery

Škandál na Kysuciach. Tínedžeri na cintoríne nafotili nechutné zábery

Škandál vyvolali fotky dvoch tínedžerov z kysuckej dediny Snežnica. Dievča a chlapec sa zvečnili na hroboch miestneho cintorína. Učitelia, ktorí žiakov poznajú, sú zo zvrátenej zábavy znechutení. Príspevok nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

Deti si zvolili naozaj podivný druh zábavy a to priamo na cintoríne. Na záberoch vidno ako vulgárne pózuje prváčka strednej školy. Jej kamarát ôsmak zo základnej školy je na tom so zvrhlými fotografiami podobne.

Oslovili sme jednu z rodín, ktorej hrob si na nechutnú zábavku vybrali. Dotknutú rodinu fotografie z miesta posledného odpočinku ich príbuzného veľmi ranili. Trochu vyššie našli tínedžeri rozrobený hrob. Považovali za potrebné rovno sa doň uložiť , fotografie navyše nechutne okomentovať a okrášliť.

Navštívili sme obe školy, kde žiaci chodia. Deti sa predvádzali vo voľnom čase, nepoškodili  žiadne pomníky . Pochopiteľne, najdôležitejšie je tu morálne hľadisko. Obidvoch žiakov však čakajú následky. Minimálne im hrozí znížená známka zo správania a opletačky môžu mať aj s mužmi zákona.

Zdroj: tv joj

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
12:25 Fórky, vtipky XXVII.
12:55 Simpsonovci XXIII.
11:20 Kravaťáci VIII.
12:15 Tyran III.
13:25 Tyran III.
11:45 Timothy ide do školy II.
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
11:05 Růžový a černý
13:05 Muž, který se směje
14:45 Přijímačky