NAKA už prevzala vyšetrovanie požiaru rodinného domu v Lednických Rovniach. Zatkla podozrivého z dvojnásobnej vraždy

20.11.2020 12:28 Noviny.sk Slovensko

NAKA už prevzala vyšetrovanie požiaru rodinného domu v Lednických Rovniach. Zatkla podozrivého z dvojnásobnej vraždy

LEDNICKÉ ROVNE / V obci Lednické Rovne sa dlhoročné konflikty medzi otcom a synom skončili dvojnásobnou úkladnou vraždou. Syna už včera policajti zadržali. Podľa zdroja televízie JOJ sa mal k činu priznať a s políciou spolupracuje.
Vo štvrtok ráno hasiči zasahovali pri požiari domu v obci Lednické Rovne. Dvoch ľudí zo zadymených priestorov domu vytiahli, no pomôcť im už nedokázali. Vyšetrovanie požiaru sa ale krátko popoludní zmenilo na vyšetrovanie vraždy. Partnerov mal niekto dobodať.  "Včera v ranných hodinách, po uhasení požiaru rodinného domu, boli nájdené dve nevládne telá s viacerými bodnými a reznými ranami, muža a ženy," informovala polícia na svojom facebookovom profile.

Požiar v rodinnnom dome vypukol skoro ráno, v tom čase sa v ňom nachádzalo 5 ľudí. Miroslavovi a jeho partnerke Žanete už hasiči aj napriek resuscitácii nedokázali pomôcť.
"Prípad na mieste činu prevzala národná kriminálna agentúra. Podľa skutočností zistených na mieste spáchal skutok príbuzný z dôvodu zlého správania sa jedného z obetí ku svojim maloletým deťom. Doplatila na to aj druhá z obetí," uviedla polícia. Podozrivého už príslušníci zákona zadržali a viac informácií polícia z dôvodu sťaženia vyšetrovania.

Noc pred tragédiou mala byť podľa susedov v dome bujará zábava, otca a nevlastné sestry prišiel navštíviť brat Lukáš ktorý žije s mamou a prvou manželkou zavraždeného Miroslava vo Švajčiarsku. "Ja som tu nebola včera, čo sa im stalo boli tu dve moje sestry a brat so Švajčiarska," povedala rodinná príslušníčka.

Práve Lukáša mali v tejto veci zadržať policajti v nemocnici kam prišiel so sestrami. Dievčatá mal jeho otec s druhou manželkou, ktorá pred dvoma rokmi zomrela. "Podľa skutočností zistených na mieste spáchal skutok príbuzný z dôvodu zlého správania sa jedného z obetí ku svojim maloletým deťom," informoval hovorca policajného prezídia Michal Slivka.V najbližších hodinách tak zrejme vyšetrovateľ z úkladnej dvojnásobnej vraždy obviní syna zavrazdeného Miroslava. "Tie dievčatá to majú také ťažké s tým osudom blížia sa vianoce budú to mať smutné," myslí si miestny obyvateľ.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
20:35 NOVÝ ŽIVOT
20:25 Thor
22:55 Nečakaný útok
00:55 Letecké katastrofy XVI.
20:10 Dr. Harrow
21:10 Dr. House IV.
22:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
20:15 Dopis na rozloučenou
21:55 Rodiče na tahu
23:40 Pojď se mnou