Dárius Rusnák pohoršil národ, u prezidenta skončil

Dárius Rusnák pohoršil národ, u prezidenta skončil

BRATISLAVA / Hokejová legenda Dárius Rusnák u prezidenta končí. Po štrnástich rokoch prezidentský palác opúšťa pár týždňov po tom, ako národ pohoršila jeho potýčka v bare.

Počas Majstrovstiev sveta v hokeji mal Dárius Rusnák spolu so svojím kamarátom slovne napadnúť dve ženy za to, že hovoria po maďarsky, následne mal zbiť muža, ktorý sa ich zastal.

Prípad rieši polícia. Za výtržníctvo mu stále hrozia tri roky väzenia. Trestné stíhanie za hanobenie národa a rasy vyšetrovateľ odmietol.

Dárius Rusnák odchádza na vlastnú žiadosť pár dní pred inauguráciou Andreja Kisku. 

Agresívny exhokejista

Po skončení hokejového zápasu ostali v podniku Prezidentka neďaleko Prezidentského paláca dve mladé ženy, dvojica starších mužov a dvaja mladíci.

"Sedeli sme so sestrou na káve a zhovárali sme sa po maďarsky," opisovala Bratislavčanka, ktorá si z obáv zo šikany nepriala zverejniť meno. Starší páni ich konverzáciu počuli a jeden z nich sa po anglicky spýtal, odkiaľ sú. Odpovedali v angličtine, že sú z Bratislavy.

Nasledovala otázka, akým jazykom spolu hovoria. Odvetili, že po maďarsky. To vraj muža, ktorý bol pod vplyvom alkoholu, rozčúlilo. "Vy....é Maďarky," kričal podľa mladej ženy. Viac o incidente sa dočítate TU

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

21:40 9-1-1
22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
23:35 Vražedné čísla III.
22:15 Machete
00:25 Profesionáli
01:05 Panelák VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
23:00 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie
00:20 Poznáš muže svých snů