Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z Bonaparte

Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z Bonaparte

BRATISLAVA / Predseda strany Smer-SD Robert Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z bytového komplexu Bonaparte. Príliš s novinármi nekomunikoval. Rozkol v koalícii kvôli zvýšeniu cien tabakových výrobkov komentovať veľmi nechcel.

"Dobre," uviedol Robert Fico na otázku TV JOJ, ako je na tom so sťahovaním z kontroverzného bytového komplexu Bonaparte. "Ďakujem, prajem vám všetkým pekný deň," dodal a odišiel. 

Fico rovnako nechcel komentovať ani výroky Andreja Danka, že avizované zvyšovanie cien za tabakové výrobky, naštrbilo vzťahy v koalícii. "Dohodnite si rozhovor," uviedol Fico na otázky novinárov k zvyšovaniu cien za tabakové výrobky. "Urobím tlačovú konferenciu, tam vám všetko porozprávam," dodal Fico. 

"Vy si nahovárate len všelijaké hovadiny," odpovedal na to, či si stojí za svojim ministrom financií Ladislavom Kamenickým pre zvyšovanie cien tabaku. 

V stredu minister financií Ladislav Kamenický avizoval zvyšovanie cien za tabakové výrobky. To sa nepáči predsedovi SNS Andrejovi Dankovi, ktorý s tým nesúhlasí. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:40 Myšlienky vraha VI.
00:35 Myšlienky vraha VI.
01:35 POLICAJTI V AKCII
22:35 Ong Bak
00:55 V divočine s Bearom Gryllsom II.
01:55 Letné sídlo
23:05 Plastický chirurg z Beverly Hills III.
00:05 Skorumpovaní poliši II.
01:05 Skorumpovaní poliši II.
23:40 Timothy ide do školy
23:55 Zabi nudu! II.
00:05 Macko Uško
22:15 Fakjů pane učiteli
00:05 Zůstaň nablízku
01:35 JOE