Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z Bonaparte

Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z Bonaparte

BRATISLAVA / Predseda strany Smer-SD Robert Fico pre TV JOJ uviedol, ako je na tom so sťahovaním z bytového komplexu Bonaparte. Príliš s novinármi nekomunikoval. Rozkol v koalícii kvôli zvýšeniu cien tabakových výrobkov komentovať veľmi nechcel.

"Dobre," uviedol Robert Fico na otázku TV JOJ, ako je na tom so sťahovaním z kontroverzného bytového komplexu Bonaparte. "Ďakujem, prajem vám všetkým pekný deň," dodal a odišiel. 

Fico rovnako nechcel komentovať ani výroky Andreja Danka, že avizované zvyšovanie cien za tabakové výrobky, naštrbilo vzťahy v koalícii. "Dohodnite si rozhovor," uviedol Fico na otázky novinárov k zvyšovaniu cien za tabakové výrobky. "Urobím tlačovú konferenciu, tam vám všetko porozprávam," dodal Fico. 

"Vy si nahovárate len všelijaké hovadiny," odpovedal na to, či si stojí za svojim ministrom financií Ladislavom Kamenickým pre zvyšovanie cien tabaku. 

V stredu minister financií Ladislav Kamenický avizoval zvyšovanie cien za tabakové výrobky. To sa nepáči predsedovi SNS Andrejovi Dankovi, ktorý s tým nesúhlasí. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:30 Bola raz jedna škola
22:30 Zúfalé ženy robia zúfalé veci
00:20 Útek zo Sibíri
20:25 Vykonávateľ
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:30 18 ROKOV S TV JOJ
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kráľovná juhu III.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:10 Let
00:25 Já nebo nikdo
01:50 Řezník