FOTO: Pri Galante sa zrazila dodávka s kamiónom. Vodič v nemocnici zomrel

FOTO: Pri Galante sa zrazila dodávka s kamiónom. Vodič v nemocnici zomrel

Archívna reportáž
embed kód
GALANTA / Tragická nehoda v Galante. Šofér v plnej rýchlosti narazil do odstaveného kamióna. Vodiča v tom čase práve kontrolovala hliadka mestskej polície. 31-ročný Michal boj o život prehral v nemocnici.

Hliadka mestskej polície zastavila  a kontrolovala vodiča tureckého kamióna, keďže porušil zákaz vjazdu pre nákladné autá. Navyše tomuto vodičovi namerali v dychu alkohol, 0,31 mg, čo je v prepočte 0,65 promile.

Počas toho, ako bol kamión odstavený zozadu do neho narazila dodávka."Pri nehode došlo k zrážke dodávkového vozidla a kamióna, pričom následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia rôzneho rozsahu," informovali hasiči na svojej stránke. Náraz bol taký silný, že kolos posunulo do stredu cesty o niekoľko metrov ďalej. 

Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na miesto udalosti vyslali aj posádku Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. S ťažkými poraneniami v kritickom stave vodiča dodávky previezli letecký záchranári do nemocnice. "Dopravná nehoda si vyžiadala vážne zraneného mladého muža. Posádka ho musela uviesť do umelého spánku," informovala Alena Krčová, hovorkyňa operačného strediska záchranárov. 

Napriek veľkej snahe lekárov mladý šofér ťažkým zraneniam v nemocnici popoludní podľahol. 

Pozrite si archívnu reportáž o vážnej nehode, pri ktorej mladý vodič zrazil troch tínedžerov: 

Zdroj: noviny.sk/PHaZZ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:25 INKOGNITO
13:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD
15:00 Súdna sieň
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
13:35 DEDIČSTVO
14:55 Profesionáli II.
12:25 Vražedné Miami
13:20 Doktori II.
14:20 Kosti XII.
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
12:55 Knihy od Stonožky
12:30 Podfukáři
14:35 Skleněné peklo
16:15 Skoro dospělá