Jasno
10°
Bratislava
Viktor
26.2.2024
Razia kukláčov v Topoľčiankach. Expolicajta vyviedli v putách
Zdielať na

Razia kukláčov v Topoľčiankach. Expolicajta vyviedli v putách

ZLATÉ MORAVCE / Kukláči v Topoľčiankach vykonali raziu u bývalého policajta. Vyšetrovatelia prehľadávali dom a aj okolie. Muža a jeho dcéru, ktorá podľa ľudí z dediny pracuje na polícii ako civilná zamestnankyňa, z domu vyviedli policajti.

Dom na pokojnej ulici obsadili policajti. Zakrátko do vnútra vtrhli kukláči. Ľudia nechápali, čo sa deje. "Prišli tu plné autá, zľakla som sa, čo sa deje," potvrdzuje obyvateľka.

"Išlo o akciu NAKA, zameranú na zaistenie osôb a vecí. Z dôvodu prebiehajúcich procesných úkonov bližšie informácie nie je možné poskytnúť," informoval hovorca prezídia policajného zboru Martin Wäldl.

Vyšetrovatelia prezerali celý dom, v ktorom žije bývalý policajt s rodinou. Nevynechali ani garáž či studňu. Do áut potom nakladali viaceré zbrane.

Policajti v dome vykonali dôkladnú prehliadku. Boli tam niekoľko hodín a prehľadali aj žumpu.

Expolicajt v putách

Z domu vyšla v sprievode polície mužova dcéra. Obyvatelia Topoľčianok televízii JOJ povedali, že pracuje ako civilná zamestnankyňa na oddelení dokladov.

Majiteľa domu vyviedli s putami na rukách.

Susedia televízii JOJ prezradili, že ich akcia prekvapila. Podľa nich ide o slušnú rodinu a nikdy s nimi nemali problémy.

Bližšie informácie by k prípadu polícia mohla poskytnúť v najbližších dňoch.

Pozrite si reportáž:

Súvisiace články

Najčítanejšie správy