Zatiahnuté
Bratislava
Vojtech
23.4.2024
Erotický salón pod ochranou policajtov: svedkyňa opísala, ako fungoval
Zdielať na
Krimi

Erotický salón pod ochranou policajtov: svedkyňa opísala, ako fungoval

BRATISLAVA / V bratislavskom Justičnom paláci pokračuje pikantný proces. Bývalí kukláči sa podľa prokuratúry priživovali na prostitúcii. V pojednávacej sále sa často spomína striptíz a rôzne sexuálne praktiky.

Siedmi kukláči si podľa prokuratúry v rokoch 2008 a 2009 privyrábali ako biletári v erotickom salóne Oáza neďaleko Senca. Stíhajú aj konateľa a barmanov v spomínanom podniku.

Vydieranie a ozbrojovanie

Dvaja expolicajti sú zároveň obžalovaní z vydierania a ďalší dvaja z nedovoleného ozbrojovania.

Senát vypočul bývalého kolegu elitných policajtov a tiež svedkyňu, ktorá pracovala v erotickom salóne.

Podľa informácií reportéra KRIMI Dalibora Skladana sa dvaja expolicajta vyhrážali kolegovi, že ho rozbijú na kašu, keď ich bude ohovárať. Svedok to nepotvrdil.

"Nič nebolo zdokumentované ani v prípravnom konaní, ani na hlavnom pojednávaní sa nič také nespomína," uviedol obhajca Ondrej Mularčík.

Opísala sexuálne praktiky

Naopak svedkyňa popísala sexuálne praktiky, ktoré vykonávala v salóne. "Išlo sa so zákazníkom na izbu, osprchovalo sa a došlo k súloži," uviedla svedkyňa. 

Svedkyňa taktiež potvrdila fakt, že obžalovaní robili v podniku ochranku. "Je zrejmé z výpovedí doterajších svedkýň, že nikto nekoristil na nich, že prax vo všetkých erotických salónoch na Slovensku je úplne identická na celom Slovensku," dodal Mularčík. Súdne pojednávanie bude pokračovať v septembri.

Na súde bol reportér Dalibor Skladan:

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy