Divoký žúr šiestakov. S orgiami sa pochválili na sociálnej sieti

28.03.2015 19:07 Noviny.sk Krimi

Divoký žúr šiestakov. S orgiami sa pochválili na sociálnej sieti

HAVLÍČKŮV BROD / Polícia a sociálka vyšetrujú divokú párty šiestakov zo základnej škole v českom meste Havlíčkův Brod. Deti sa podľa českých médií so všetkým pochválili na facebooku.

Podľa informácií havlíčkobrodských novín Denník si dvanásť a trinásťročné deti urobili u jedného zo spolužiakov párty so sexuálnymi hrami. So všetkým sa zverili na sociálnej sieti facebook a tak sa prípad prevalil.

"K prípadu nemôžeme v tejto chvíli poskytnúť žiadne bližšie informácie," uviedla pre Denník policajná hovorkyňa Dana Čírtková.

To, že sa prípadom zaoberá polícia, potvrdilo aj vedenie školy. Riaditeľka uviedla, že deti postupne chodia na výsluch. Škola ale o tom nič nevie, pretože sa to konalo mimo nej.

Matka: povedala mi, že sexovali

Podľa Denníka sa objavujú špekulácie, že na párty bolo viac ako desať detí. "Dcéra mi povedala, že ju asi budú vypočúvať. Vraj bola s kamarátkou u kamaráta doma. Povedala mi, že sexovali. Ale čo presne si mám pod tým predstaviť, si nie som istá," uviedla matka dievčaťa.

"Povedali mi, že je dcéra na sociálke na výsluchu. Chcela som byť pri tom, ale vraj by som mohla dcéru nejako ovplyvniť. Vôbec tomu nerozumiem," dodala matka. Podľa nej ide len o nafúknutú bublinu.

Neprišla domov opitá

Matka dievčaťa tvrdí, že jej dcéra neprišla domov opitá ani sa nesťažovala, že by jej niekto ublížil. "S tým sexom to tiež nie je isté. A že by šlo o nejakú skupinovú záležitosť, tomu už vôbec neverím," dodala matka dievčaťa.

Polícia zisťuje, koľko detí na párty bolo. A či vôbec medzi nimi došlo k pohlavnému styku.

Mladí si posielajú nahé fotografie

Prieskumy odhalili znepokojujúce informácie o náraste počtu mladých ľudí, ktorí si cez smartfóny a internet posielajú svoje nahé fotografie. Šokujúce je, že až polovica z nich to považuje za neškodnú zábavu a úplne normálnu vec.

Pozrite si reportáž Táni Slivkovej:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:10 Súdna sieň
05:15 Kixšou
05:55 Súdna sieň
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja - Špeciál
06:45 Policajti v akcii
08:00 Policajti v akcii
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:10 Můj kamarád delfín
07:50 Zůstaň nablízku
09:30 Až vyjde měsíc