Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom

Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom Zdroj: SITA
INZERCIA / Lily je zaujímavý mix klasického vzhľadu a moderných technológií na sledovanie zdravia, aktívneho životného štýlu a smart funkcií. Krásne vzorované sklíčko s diskrétnym displejom s veľkosťou tela len 34 mm.

Dnes, 27. januára 2021, Garmin predstavil LilyTM, malé štýlové smart hodinky, na ktoré ženy už dlho čakali. Dostupné sú v dvoch verziách, Classic a Sport, a v rôznych farebných variantoch. Lily sú netradičnou alternatívou k tomu, čo momentálne trh ponúka. Ženské, sofistikované, s kladným vzťahom k móde a hlavne vychádzajúce z potrieb dnešnej aktívnej ženy. Ďalší z produktov zameraný na nežné pohlavie prichádza po tom, ako Garmin uviedol do praxe nové funkcie na sledovanie menštruačného cyklu a tehotenstva.

Dizajn

Netradičný vzhľad (pre smart hodinky) vychádza z klasických šperkových hodiniek vhodných pre útlejšie zápästie. Telo hodiniek je najmenšie, aké kedy Garmin vyrobil (priemer 34 mm). Unikátne metalické sklíčko so vzorom, skrýva žiarivý displej z tekutých kryštálov. Pri nepoužívaní displej zmizne a objaví sa pôvodný špecifický vzor. Každá zo šiestich farebných variantov Lily má svoj vlastný nevtieravý vzor. Tieto jemné textúry boli dôkladne vybraté, aby nerušili, ale naopak dopĺňali váš štýl.

 •  Lily (Classic) (249,90€) 14 mm náramok z talianskej kože, kovové časti z leštenej nehrdzavejúcej ocele v troch nadčasových farbách, každá s neutrálnym odtieňom a jemným kontrastom medzi náramkom a telom hodiniek. Vzor na sklíčku vychádza z trendov módnych návrhárov, je však vhodný aj na každodenné nosenie.
Zdroj: SITA
 • Lily (Sport) ( 199,90 €) náramok z jemného silikónu, kovové časti z hliníka. Sú dostupné v troch verziách, inšpirovaných sviežimi atletickými farbami. Organické vzory na sklíčku v používateľovi evokujú prírodu a zdravie.
Zdroj: SITA

Zdravie a fitness

Lily nie je len módny doplnok, ale predovšetkým veľmi schopné smart hodinky, ktoré majú v sebe najpokročilejšiu sadu funkcií na sledovanie zdravia a aktivity.

 • Prehľad o vašom stave získate vďaka sledovaniu stresu, respirácie, Pulse Ox (okysličenie krvi), hydratácie, pokročilého sledovania spánku a srdcového tepu. 
 • Funkcia Body Battery ukazuje aktuálnu úroveň vašej energie, ktorá je veľmi nápomocná pri plánovaní cvičenia, časov odpočinku a spánku. 
 • Funkcie na sledovanie ženského zdravia Sledovanie menštruačného cyklu a Sledovanie tehotenstva pomáhajú ženám počas každej fázy ich reprodukčného cyklu s rozsiahlou možnosťou zaznamenať symptómy popri ostatných zdravotných údajoch. 
 • Dychové cvičenia vás sprevádzajú uvoľňujúcou sériou nádychov a výdychov na odbúranie stresu. 
 • Športové aplikácie Jogu, Pilates, Kardio, Bežecký pás a iné. Lily môžete pripojiť ku kompatibilnému smartfónu a využiť jeho GPS na presné sledovanie behov, jázd a prechádzok vonku. 
 • Sledujte vašu aktivitu počas dňa prostredníctvom počtu krokov, spálených kalórií, minút intenzívnej aktivity a iné.

Smart funkcie pre život v pohybe

Lily ponúka celodenné pripojenie s výdržou batérie až 5 dní a smart funkciami ako: 

 • Upozornenia na prichádzajúce hovory, správy a soc. média. Používatelia telefónov so systémom Android môžu odpovedať na textové správy. 
 • Kalendár je miniaplikácia, vďaka ktorej nezmeškáte nič dôležité. 
 • Bezpečnostné funkcie, ktoré umožnia zdieľať vašu polohu v reálnom čase s vašimi blízkymi a funkcia odoslanie aktuálnej polohy vašim núdzovým kontaktom. 
 • Synchronizácia s vašim účtom Garmin Connect, vašimi údajmi o zdraví a športe na jednom mieste.

Viac informácií o produktoch Garmin nájdete na stránke www.garmin.sk a blog.garmin.sk

Zdroj: SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:35 Stratené duše III.
19:40 Profesionáli III.
20:30 Všetko čo mám rád
19:00 Prvé oddelenie
19:30 Prvé oddelenie
20:10 Vražedné Miami
19:10 Malí fidlikanti
19:30 Barbapapa na ceste okolo sveta
19:35 Arthur a Minimojovia
18:25 Kolo zázraků
20:15 Šachový princ
22:10 Safe