VIDEO: Nevydarená lúpež. Zlodej si vybral tú najhoršiu možnú reštauráciu

VIDEO: Nevydarená lúpež. Zlodej si vybral tú najhoršiu možnú reštauráciu

KENTUCKY / Maskovaný muž si vybral asi tú najhoršiu reštauráciu na vylúpenie. Rozhodol sa prepadnúť skoro prázdny podnik v americkom Kentucky. Od obsluhy požadoval peniaze so zbraňou v ruke. V podniku v tom čase večerali len dvaja ľudia, avšak boli to detektív Chase McKeown a jeho manželka Nicole, ktorá je pre zmenu policajtkou.

Keď v sobotu do prázdnej reštaurácie vtrhol maskovaný lupič a hodlal sa zmocniť peňazí, zrejme však nečakal, že na druhom konci miestnosti sedia manželia McKeown - detektív a policajtka. Tí v okamihu, keď stál lupič pri pokladni, vstali od stola, vytasili služobné zbrane a zahnali maskovaného muža von.

Tým však jeho prenasledovanie neskončilo, informuje portál novinky.cz. Dvojici sa podarilo muža dopadnúť a zatknúť. Lupič bol neskôr identifikovaný ako tridsaťročný Justin T. Carter.

"Nebolo čo riešiť, pozreli sme sa jeden na druhého a povedali sme si, že do toho ideme. Myslím si, že v tej chvíli by rovnako reagoval každý náš kolega," uviedla skromne McKeown.

Policajti neskôr zistili, že Carterova zbraň bola kradnuté. Tridsaťročný muž teraz vo väzbe čelí obvineniu z lúpežného prepadnutia, krádeže zbrane a nedovoleného ozbrojovania.

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:25 Fórky, vtipky XXVIII.
08:55 Súdna sieň
06:05 Nevinní
07:15 Panelák VII.
08:30 Simpsonovci IX.
06:35 Kutyil s.r.o. II.
07:20 POLICAJTI V AKCII
08:15 ZÁCHRANÁRI
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:55 E.A. Poe: Podivný experiment
08:05 Příšerky z vesmíru
09:40 Pozdravy ze spermabanky