Manželke hovoril do šoférovania, tak ho vysadila 100 km od domova. Stratil sa

Manželke hovoril do šoférovania, tak ho vysadila 100 km od domova. Stratil sa
PARDUBICE / Hovoriť do šoférovania manželky sa nevyplatilo mužovi zo susedného Česka. Tá už mala toho zrejme dosť, zastavila a vyhodila manžela z auta. Komplikácie ale neskončili. Po niekoľkých hodinách sa problémový spolujazdec ozval, že sa stratil a umiera.

Ku kurióznemu prípadu došlo pred niekoľkými dňami, informoval portál novinky.cz. "Manželia sa vracali zo sviatočnej návštevy. Manžel vodičky usúdil, že jeho žena nevie riadiť auto a preto ju údajne počas jazdy začal poučovať a zasahovať do riadenia," opisuje udalosti policajná hovorkyňa Dita Holečková. 

Trest pre manžela

To ale nemal urobiť. "Pretože žene došla trpezlivosť a svojho drahého z vozidla vyhodila. Bolo jej zrejme úplne jedno, že sa práve nachádzajú niekde medzi Jaroslavou a Vysokým Mýtom, napriek tomu, že bývajú b Olomouci," dodáva  Holečková. 

Manžel, ktorý si za trest musel vystúpiť o sto kilometrov skôr, žene po niekoľkých hodinách zavolal. "Ozval sa s tým, že umiera a nevie, kde je. Žena preto okamžite o pol jednej ráno skontaktovala políciu na čísle 158 a začalo hľadanie manžela. Policajti rozbehli veľkú pátraciu akciu do miesta, kde mal muž z vozidla vystúpiť," opisovala Holečková. 

Všetko nakoniec dopadlo šťastne, muž sa totiž v ranných hodinách objavil doma. 

Krádež stoličiek z vianočných trhov či kapor na ceste. Polícia riešila aj počas sviatkov kuriózne prípady. Pozrite si archívnu reportáž: 

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Rozum v hrsti
22:00 HESLO
23:00 Hawaii 5.0 VII.
20:10 Akty X
22:50 Hranice
01:10 Hviezdna brána III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Pokrevní mstitel
22:10 Síla života
00:10 Kosti a skalp