Boháčka zmizla pred pol rokom. Našli ju ako bezdomovkyňu na ulici

Boháčka zmizla pred pol rokom. Našli ju ako bezdomovkyňu na ulici

Archívna reportáž
embed kód
MILÁNO / Britskú milionárku, dedičku monarchie, hľadali pol roka. Ariane Lak, 51-ročná žena zmizla bez stopy, jej rodina však po nej neprestala pátrať. Najali si detektíva, ten sa popýtal medzi komunitou ľudí bez domova v severotalianskej metropole Miláno. A uspel.

Ariane Lak iránskeho pôvodu je údajne dedičkou monarchie Qajari a hovorí štyrmi rečami, píše portál Daily Mail. Zmizla v marci, odvtedy o nej nikto nepočul. Jej rodina si najala súkromného detektíva, bývalého policajta z Albánska. Ten sa pýtal na Ariane v uliciach Milána a ukazoval ľuďom jej fotografiu. Pár ľudí bez domova mu povedalo, že ju vídali spávať na ulici. Neskôr detektívovi prezradil jeden miestny kaderník, že sa k nemu prišla dať ostrihať, ale bola veľmi špinavá.

 Keď detektív napokon Ariane našiel, musel do Milána zavolať jej sestru, nakoľko sa javilo, že Ariane je zmätená a stratila pamäť. Údajne povedala: "Neviem to vysvetliť, možno som kdesi išla, napadli ma a okradli, padla som na zem a udrela si hlavu". Ariane spomína na uplynulé obdobie, prekvapivo, pozitívne. "Zbožňujem Miláno. Obyvatelia, okoloidúci aj dobrovoľníci mi ponúkali pomoc, ale ja som nechcela, odmietala som. Dávali mi jedlo, odmietala som. Hrabala som sa v odpadkoch, snažila sa niečo nájsť, postávala som pred reštauráciami a hotelmi, aby som niečo na jedenie zohnala," hovorí Ariane.

Ariane je manažérka v produkčnej firme, či sa k svojmu zamestnaniu vráti zatiaľ nie je jasné. 

Pozrite si archívnu reportáž o mužovi, ktorý sa stratil v Himalájach a mal obrovské šťastie.

Zdroj: dailymail.com/noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:55 POLICAJTI V AKCII
16:00 POLICAJTI V AKCII
17:00 NOVINY O 17:00
15:25 Hviezdna brána: Atlantída II.
16:25 Simpsonovci XII.
16:55 Simpsonovci XII.
15:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII.
16:30 Klamári III.
17:30 Súdna sieň
15:45 Lovci drakov
16:10 Marvin, stepujúci koník I.
16:30 Hrdinovia z mesta
15:05 Pohledný mizera
16:45 Kouzlo Vánoc
18:25 V tátově stínu