Vandalizmus v ťažkých časoch. Žilinským záchranárom posprejovali sanitku

Vandalizmus v ťažkých časoch. Žilinským záchranárom posprejovali sanitku

ŽILINA / Vo vážnej situácii, ktorá momentálne vládne na Slovensku pre vírus, museli záchranári v Žiline riešiť nepochopiteľný vandalizmus. Na sídlisku Hájik im niekto počas výjazdu posprejoval sanitku

Zachraňujú životy, sú v prvej línii a stali sa terčom nepochopiteľného hyenizmu. Žilinských záchranárov počas zásahu čakalo nemilé prekvapenie.  "Stalo sa to počas výjazdu oni boli o deviatej privolaní k pacientovi, ktorý mal dýchacie ťažkosti, keď ho naložili do sanitky tak si všimli z boku veľký nápis ktorý bol posprejovaný." opisuje záchranár Tomáš Buček.


Nahnevaní záchranári zverejnili fotografie aj na sociálnych sieťach, ľudia konanie neznámeho sprejera odsúdili. Neskrývali smútok. "Boli sme sklamaní a rozhorčení, kvôli tomu, že je teraz mimoriadna situácia a keď si z toho niekto robí srandu potrebuje si niekto dávať takéto vizitky na sanitku je to smutné." Záchranári tak museli urobiť to,  čo by mal po správnosti urobiť páchateľ. Začali čistiť sanitku."Skúšali sme rôzne prostriedky ide to ťažšie zhruba tretinu sa nám podarilo zmazať."

Koronavírus zamestnáva aj príslušníkov armády:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:35 Knight Rider
16:30 Aféry II.
17:30 NOVINY
15:50 Simpsonovci II.
16:20 Simpsonovci II.
16:50 Simpsonovci II.
15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
16:20 Vražedné Miami
17:10 Doktori II.
16:05 Rybičky Flip a Flap
16:15 Ocko hrdina
16:20 Máša a medveď III.
14:35 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema
16:35 Vášeň mezi řádky
18:35 Přijímačky