Vandalizmus v ťažkých časoch. Žilinským záchranárom posprejovali sanitku

Vandalizmus v ťažkých časoch. Žilinským záchranárom posprejovali sanitku

ŽILINA / Vo vážnej situácii, ktorá momentálne vládne na Slovensku pre vírus, museli záchranári v Žiline riešiť nepochopiteľný vandalizmus. Na sídlisku Hájik im niekto počas výjazdu posprejoval sanitku

Zachraňujú životy, sú v prvej línii a stali sa terčom nepochopiteľného hyenizmu. Žilinských záchranárov počas zásahu čakalo nemilé prekvapenie.  "Stalo sa to počas výjazdu oni boli o deviatej privolaní k pacientovi, ktorý mal dýchacie ťažkosti, keď ho naložili do sanitky tak si všimli z boku veľký nápis ktorý bol posprejovaný." opisuje záchranár Tomáš Buček.


Nahnevaní záchranári zverejnili fotografie aj na sociálnych sieťach, ľudia konanie neznámeho sprejera odsúdili. Neskrývali smútok. "Boli sme sklamaní a rozhorčení, kvôli tomu, že je teraz mimoriadna situácia a keď si z toho niekto robí srandu potrebuje si niekto dávať takéto vizitky na sanitku je to smutné." Záchranári tak museli urobiť to,  čo by mal po správnosti urobiť páchateľ. Začali čistiť sanitku."Skúšali sme rôzne prostriedky ide to ťažšie zhruba tretinu sa nám podarilo zmazať."

Koronavírus zamestnáva aj príslušníkov armády:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
06:05 Skutočné príbehy
06:55 Skutočné príbehy
08:15 Divoké kone
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
06:20 Černí baroni
08:10 Tankový prapor
09:40 Romantici