Na východe sa v osade zjavil úkaz. Miestni majú strach

Na východe sa v osade zjavil úkaz. Miestni majú strach

ČIRČ / Vraj nadprirodzený úkaz sa zjavil mladej dievčine z osady za dedinou Čirč. A to priamo na dreve skromnej chalúpky, v ktorej so svojou rodinou býva. Dievča povedalo, že odvtedy nespí a neciti sa dobre. Miestni ľudia sa tam začali modliť každý večer, aby sa im nestalo niečo zlé. A v sobotu vraj chystajú púť.

V osade neďaleko dediny majú ľudia obrovský strach. Vyľakali ich oči, ktoré sa tu údajne objavili v priebehu jednej noci. Ničím výnimočný večer sa zrazu zmenil na niečo nevídané. Miestni z osady sú presvedčení o tom, že ide o zjavenie, že im tým chce niekto niečo povedať. Ale nevedia, či majú  čakať v blízkej budúcnosti dobrú alebo zlú správu.

Oči svietacie na zeleno sa mali zjaviť deviatačke Natálii, ktorá ale nechce nič povedať. Odvtedy nosí na krku ruženec. A nielen ona, ale aj ďalši ľudia v osade. Navyše mieto vyzdobili svätými obrázkami a na drevenici horia sviečky. Nie sú si totiž istí, od koho úkaz prichádza. "Nevieme, či od diabla či od Boha," vysvetľuje Helena.

Cirkev toto zjavenie komentovať nechce. Ak sa to bude opakovať, až potom nastane chvíľa, kedy sa týmto úkazom začnú zaoberať. Ale tunajši ľudia si myslia, že by mali uvažovať o tom, že sa toto miesto môže zmeniť na pútnické. 

Zdroj: noviny.sk/ TV JOJ - Mária Pavlíková

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:45 Noviny TV JOJ
06:35 Krimi
07:20 Noviny TV JOJ
06:15 Ninja Factor USA IV.
07:00 Simpsonovci XVI.
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 TOP STAR
05:35 Nákupné maniačky
06:20 TIPOS INFO
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Iluze lásky
08:10 Muž a jeho pes
09:55 Příběh jedné jízdy