Jasno
13°
Bratislava
Želmíra
23.5.2022
Na východe sa v osade zjavil úkaz. Miestni majú strach
Zdielať na

Na východe sa v osade zjavil úkaz. Miestni majú strach

ČIRČ / Vraj nadprirodzený úkaz sa zjavil mladej dievčine z osady za dedinou Čirč. A to priamo na dreve skromnej chalúpky, v ktorej so svojou rodinou býva. Dievča povedalo, že odvtedy nespí a neciti sa dobre. Miestni ľudia sa tam začali modliť každý večer, aby sa im nestalo niečo zlé. A v sobotu vraj chystajú púť.

V osade neďaleko dediny majú ľudia obrovský strach. Vyľakali ich oči, ktoré sa tu údajne objavili v priebehu jednej noci. Ničím výnimočný večer sa zrazu zmenil na niečo nevídané. Miestni z osady sú presvedčení o tom, že ide o zjavenie, že im tým chce niekto niečo povedať. Ale nevedia, či majú  čakať v blízkej budúcnosti dobrú alebo zlú správu.

Oči svietacie na zeleno sa mali zjaviť deviatačke Natálii, ktorá ale nechce nič povedať. Odvtedy nosí na krku ruženec. A nielen ona, ale aj ďalši ľudia v osade. Navyše mieto vyzdobili svätými obrázkami a na drevenici horia sviečky. Nie sú si totiž istí, od koho úkaz prichádza. "Nevieme, či od diabla či od Boha," vysvetľuje Helena.

Cirkev toto zjavenie komentovať nechce. Ak sa to bude opakovať, až potom nastane chvíľa, kedy sa týmto úkazom začnú zaoberať. Ale tunajši ľudia si myslia, že by mali uvažovať o tom, že sa toto miesto môže zmeniť na pútnické. 

Súvisiace články