EXKLUZÍVNE VIDEO: Razia na mafiánov, zatýkali Sýkorky

EXKLUZÍVNE VIDEO: Razia na mafiánov, zatýkali Sýkorky

Razia, akú si Bratislava už dlho nepamätá! Pozrite si exkluzívne zábery zo zatýkania údajných členov bratislavského podsvetia, ktorých včera pochytali kukláči z Úradu boja proti organizovanej kriminalite. Celkovo za mrežami skončili siedmi muži, údajne zo skupiny tzv. Sýkorovcov.

Podľa našich informácií ozbrojené policajné komando operovalo najmä v bratislavskej Petržalke. Stovky ľudí boli svedkami rozsiahlej razie v Auparku. "Mnohí ľudia si to fotili a nakrúcali na mobilný telefón a bolo to veľmi zaujímavé. V jednej chvíli som si až myslela, že ľudia, čo tam stáli na zastávke zabudnú nastúpiť na autobus," opísala nám situáciu na mieste istá Bratislavčanka.

Počas koordinovanej akcie sa polícii podarilo úspešne zasiahnuť a zadržať jedného muža aj v známom fitnescentre na Gagarinovej ulici. S rovnakým výsledkom dopadla aj razia v známej reštaurácii na Zlatých pieskoch.

"Úrad boja proti organizovanej kriminalite včera v noci vykonal akciu zameranú na zadržanie osôb podozrivých z páchania závažnej trestnej činnosti. Polícia zadržala zatiaľ 7 osôb," uviedla hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Andrea Dobiášová. Zadržaní muži sa momentálne nachádzajú v cele policajného zaistenia.

Pri prehliadkach nebytových priestorov našla polícia viaceré krátke strelné zbrane a ďalšie dôkazné materiály.

Zdroj: SITA/Dušan Hein/ilustračné
Kukláči zatýkajú údajného člena bratislavského podsvetia Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Traja v jednej posteli
19:40 ŽREBOVANIE
19:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:05 Knight Rider
19:05 Knight Rider
20:10 C.S.I.: Kriminálka New York IX.
18:30 Agi Bagi III.
18:40 Knihy od Stonožky
18:50 RIK spieva oslávencom
18:30 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Příšerákovi
20:15 Altamira
21:55 Suburbicon: Temné předměstí