VIDEO: Koncerty, známe tváre aj živé vysielanie. Bystrica privítala JOJku v meste

16.09.2018 16:03 Noviny.sk Slovensko

VIDEO: Koncerty, známe tváre aj živé vysielanie. Bystrica privítala JOJku v meste

BANSKÁ BYSTRICA / Prešlo sedem rokov odkedy známe tváre TV JOJ hosťovali v Banskej Bystrici. Ani tentokrát však nesklamali a pre ľudí pripravili bohatý program. No čerešničkou na torte bude ako zvyčajne živé vysielanie Novín o 19:30 priamo z námestia.

Štáb, moderátori, redaktori, ale aj herci po siedmich rokoch opäť zavítali do Banskej Bystrice. Po úspešnej nedeli v Spišskej Novej Vsi sa aj v ďalšom meste mohli ľudia na čo tešiť. "Bohatý program začína 13:30 detským blokom - televízia RIK v spolupráci s hudobným producentom Martinom Zimánim. Je to naozaj pekný pesničkový blok," vyzradil Roman Neuschl.

​Diváci sa na námestí osobne stretli s obľúbenými tvárami z televíznej obrazovky. A pripravené boli aj vystúpenia hudobníkov. "Celeste Buckingham so skupinou, Lina Mayer, Peťo Cmorík, Zuzana Smatanová, ale napríklad aj výborní prešovskí muzikanti prídu," pokračoval Neuschl. 

Na námestí bola aj moderátorka Erika Barkolová, ktorá zo zákulisia pozývala ľudí, aby sa v krásnom slnečnom počasí spoločne prišli zabaviť na námestie.

Nechýbala ani autogramiáda známych tvári TV JOJ:

O pol ôsmej čaká na návštevníkov živé vysielanie Novín o 19:30. "Máme tu prenosový voz. Všetko, ako keby to bolo v televíznom štúdiu," prezradila Sylvia Budaiová z TV JOJ. Najprv sa však musela natočiť upútavka: 

Pred týždňom zahájila JOJka v meste svoju púť v Spišskej Novej Vsi. Na námestí sa zišli tisícky ľudí, kde panovala skvelá atmosféra. Priestor v centre mesta bol zaplnený do posledného miesta. Spišiaci stáli v radoch aj na autogramiády.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Rozum v hrsti
22:00 HESLO
23:00 Hawaii 5.0 VII.
20:10 Akty X
22:50 Hranice
01:10 Hviezdna brána III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Pokrevní mstitel
22:10 Síla života
00:10 Kosti a skalp