Ivana Mjartana, kandidáta na prezidenta, našli mŕtveho

Ivana Mjartana, kandidáta na prezidenta, našli mŕtveho

Archívna reportáž
embed kód
BRATISLAVA / Hasiči v Horskom parku na Drotárskej ceste našli v byte, ktorý patrí bývalému politikovi Ivanovi Mjartanovi, mŕtve telo. Túto informáciu potvrdila aj polícia. Podľa zistení televízie JOJ by malo ísť o spomínaného politika. Do bytu prišiel v pondelok človek z najbližšej rodiny a chcel sa dostať do spálne, ktorá bola zvnútra zamknutá. Zavolali záchranárov a následne hasičov, ktorí byt otvorili.

"V čase krátko pred 13:30 sme prijali oznámenie o náleze tela muža bez známok života v priestoroch jedného z bytov na ulici Drotárska cesta v Bratislave. Oznámenie hliadka Policajného zboru preverila a jeho hodnovernosť potvrdila," uviedla policajná hovorkyňa polície Veronika Slamková.

"Na mesto bol privolaný ohliadajúci lekár, ktorý vylúčil cudzie zavinenie a pre zistenie presných príčin smrti bola nariadená pitva. Prípadom sa v súčasnosti zaoberá príslušný útvar v pôsobnosti Okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave I," dodala

Podľa polície ohliadajúci lekár cudzie zavinenie vylúčil a nariadil súdno-znaleckú pitvu. Tá by mala určiť presnú príčinu smrti. 

Podľa informácií TV JOJ mal Ivan Mjartan podlomené zdravie a nie príliš často vychádzal z domu. Minulý rok mal nehodu pred jedným z nákupných centier v Bratislave.

​Ivan Mjartan bol v minulosti splnomocnený veľvyslanec Slovenska v Českej republike. Bol považovaný za pravú roku Vladimíra Mečiara. Ivan Mjartan v roku 1999 kandidoval na prezidenta Slovenskej republiky. Mjartan pôsobil aj ako štátny tajomník na ministerstve kultúry a šéf koordinačnej rady HZDS.

Pôsobil aj v oblasti médií a stál pri zrode Radiožurnálu Slovenského rozhlasu, ktorý bol promečiarovský.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:20 Vtierka Sam - NOVÝ SERIÁL NA JOJ
23:30 Plastické operácie: Znetvorení prírodou I.
00:10 ZÁCHRANÁRI
22:00 Súboj kúzelníkov I.
23:00 Vikingovia IV.
23:00 Bohatá zima s JOJkou
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kráľovná juhu
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Ovečka Shaun I.
22:45 Fix a Foxi II.
22:20 Špión, který mi dal kopačky
00:15 Rohy
02:10 Rezistence