Brutálna vražda v Brne! Spisovateľku dobodali na smrť

Brutálna vražda v Brne! Spisovateľku dobodali na smrť Zdroj: ISIFA
V Čechách ju poznajú ako autorku populárnych ženských románov. Simonu Monyovú však našli vo svojom byte v Brne v noci zo stredy na štvrtok dobodanú na smrť. Podozrivým je práve jej manžel, ktorý ju mal podľa jej SMS správ posledné roky len biť a znásilňovať dokonca aj pred deťmi! Informoval o tom portál novinky.cz.

Simona Monyová vydala za posledných 20 rokov desiatky románov. Podľa novinky.cz to však v živote nemala ľahké. Svojmu najbližšiemu priateľovi, spisovateľovi Richardovi Sacherovi sa totiž zdôverila, že trpí psychickými problémami práve pre konflikty s manželom.

"Simona sa mi zverila, že ju manžel jedenásť rokov bil a znásilňoval. Vyhrážal sa jej opakovane smrťou. Určite ju zavraždil on," vyhlásil. "Simona ma niekoľkokrát informovala o hrôzach, ktoré sa u nich doma diali. Muž ju mal tiež znásilniť dokonca pred najmladším synom."

Monyová zomrela po bodných ranách. Jej manžel takisto skončil v nemocnici so zraneniami, hovorkyňa juhomoravskej polície Petra Vedrová však bližšie informácie neposkytla. Viac si k prípadu môžete prečítať TU.

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Súdna sieň
06:05 Dr. LUDSKY
07:35 Panelák VII.
05:40 Profesionáli VIII.
06:20 Prvé oddelenie II.
06:40 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:20 Podfukáři
07:25 Princ Krasoň
09:05 Pozlátko Hollywoodu