Nožnicový fantóm v hromadnej doprave odstrihával ženám vlasy. Poškodených boli desiatky

Nožnicový fantóm v hromadnej doprave odstrihával ženám vlasy. Poškodených boli desiatky

PRAHA / Nožnicový fantóm skončil. V Pražskej hromadnej doprave odstrihával ženám pramienky vlasov. Poškodených boli desiatky. Policajtom sa útočník priznal a ukázal im pestrú zbierku.

Podľa policajných psychológov bolo len otázkou času, kedy nožnicový fantóm opäť vyrazí na lov. "Kontaktoval nás pasažier ranného autobusového spoja, ktorý poznal páchateľa," povedal kriminalista Marek Danko. Hliadka muža zadržala. Páchateľ mal pri sebe nožnice a prameň v podobe ženských vlasov. Muž sa k činu priznal a s políciou spolupracoval. Mužom zákona následne ukázal celú svoju zbierku ulovených pramienkov ženských vlasov, ktoré si schovával.

"Ženy ostrihal v zhruba 25. prípadoch," uviedla hovorkyňa pražskej polície Hana Jeřábková. 42-ročný muž bol obvinený z výtržníctva so sadzbou dvoch rokov väzenia je vyšetrovaný na slobode. "Kriminalistom povedal, že nevie, čo ho k týmto činom navádzalo," vyjadrila sa Jeřábková. Nožnicového fantóma aj preto čaká psychologický posudok - či išlo o sexuálny znak fetišizmu, alebo "pomstu" za rozpad jeho vzťahu s partnerkou.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:35 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:25 Fórky, vtipky XXVIII.
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 Rodinné záležitosti
06:05 Nevinní
05:05 Kutyil s.r.o. II.
05:45 Prvé oddelenie
06:25 TIPOS INFO
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Let’s Dance: Revolution
07:05 Red Dog - psí legenda
08:45 Zamilovaní