Detské jasle v problémoch. Učiteľka poslala odkaz matke priamo na tele jej dieťaťa

Detské jasle v problémoch. Učiteľka poslala odkaz matke priamo na tele jej dieťaťa

SANIBEL / Zamestnankyňa detských jaslí prišla o zamestnanie po tom, čo si matka jedného z detí našla odkaz. Šokujúce je, že ho objavila priamo na tele svojho dieťaťa.

"Mama, došli mi plienky, čítajte si správy!" Takýto neprehliadnuteľný odkaz našla pri prebaľovaní svojho synčeka Majla - Heather Chisum - a to priamo na jeho brušku. "Rozčúlilo ma to. Zavolala som rodine, či to mám riešiť a oni povedali, že mám," vyjadrila sa Heather.

​A tak matka zavesila fotografiu svojho syna na internet s prosbou o radu, čo s tým. Prípad dvihol zo stoličiek viacerých rodičov. Neskôr vysvitlo, že k podobnému incidentu už raz došlo, nie však v takom rozsahu. A nie s dlho trvácnou fixkou. "Dvakrát som ho osprchovala, snažila som sa mu to zošúchať, ale stále to tam drží," povedala rozhorčene.

Detské zariadenie z floridského Sanibelu sa matke ospravedlnilo za pochybenie a inkriminovanú učiteľku vyhodilo. K tomu, prečo matke nikto o minutých plienkach nepovedal, hoci sa denne stretávala s viacerými učiteľmi, sa nevyjadrili. Rodina sa rozhodla neriešiť prípad cez políciu a verí, že sa jasle z negatívnej publicity dostatočne poučili.

Okradli malých škôlkarov. Zlodeji sa pokúsili vysekať aj zapojené káble. Viac sa dozviete vo VIDEU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
10:55 Policajti v akcii
08:30 Kosti XI.
09:25 Kosti XI.
10:40 IQ Taxi
08:15 Divoké kone
09:50 Divoké kone
11:20 Nákupné maniačky
09:20 Labková patrola II.
09:45 Sníček a Dúhalka
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
08:55 Klíč k minulosti
10:55 Růžový a černý
12:50 Neřízená střela