Záchodová doska či mop. Aké najhoršie darčeky dostávajú ľudia na Vianoce?

Záchodová doska či mop. Aké najhoršie darčeky dostávajú ľudia na Vianoce?

Archívna reportáž
embed kód
LONDÝN / Doska na záchod a mop patrí medzi najhoršie darčeky, ktoré kedy Briti dostali od svojich partnerov či partneriek k Vianociam.

Niekedy je viac než jasné, že darček bol kúpený na poslednú chvíľu, tvrdia navyše podľa The Sun Briti, ktorí pod stromčekom rozbalili hračky z detského menu od McDonalds alebo vrecúško ryže. Na prvých priečkach rebríčka najviac nenávidených darčekov sa podľa ankety objavil mop, obuvák a vysávač. Ďalšie miesta obsadili spomínané záchodovú dosku, osviežovač vzduchu, klieštiky na nechty či čajové vrecúška.

Z odpovedí dvoch tisíc opýtaných dospelých mužov a žien tiež vyplynulo, že ženy častejšie ako muži svojim partnerom oznámia, že sa im darček nepáči. Častejšie tiež trúsia pred sviatkami narážky, čo by si priali - v 87 percentách prípadov ide o dovolenku, nasledovanou náhrdelníkom alebo kvetinami (81 percent) a 80 percent žien si praje prsteň (v ankete bolo možné uvádzať viac možnosti).

Čo muži a ženy chcú a nechcú

Pozor by si mali muži dávať na oblečenie, topánky a spodnú bielizeň, pretože to sú darčeky, ktorými sa len málokedy trafí do vkusu partnerky. Každá dvadsiata žena z prieskumu uviedla, že sa to jej partnerovi nikdy nepodarí. Viac ako polovica žien by bola naštvaná, keby pod stromčekom našla čistiace prostriedky, 37 percent nechce dostať kurz varenia a na 33 percent žien neurobí dojem ľubovoľný doplnok či príslušenstvo k autu. Väčšina mužov - 80 percent - by si rovnako želala dovolenku a tri štvrtiny chcú nové auto. Tri štvrtiny by sa tiež uspokojili s čokoládou, ale 73 percent by radšej dostalo peniaze ako darček. Muža najviac urazia akékoľvek darčeky spojené s cvičením - 35 percent nechce dostať permanentku do posilňovne a ďalších 25 percent by popudilo cvičebný vybavenia.

Ak neviete, čo s nevhodným darčekom, pozrite si nasledujúcu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/thesun.co.uk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:20 Súdna sieň
06:05 Súdna sieň
07:25 Panelák VIII.
05:05 Kutyil s.r.o. II.
05:40 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
06:15 Princ Krasoň
07:50 Vánoční show
09:25 Americká Miss India