VIDEO: V reštaurácii zažívajú paranormálne javy. Na pomoc si museli zavolať odborníkov

VIDEO: V reštaurácii zažívajú paranormálne javy. Na pomoc si museli zavolať odborníkov

TAMPA BAY / Záhadné pohyby predmetov, zapínanie svetla a postavy neexistujúcich ľudí. Nie, nejde o halloweensky trik na zákazníkov, ale paranormálnu aktivitu, na ktorú si pomaly zvykajú v istej reštaurácii na Floride.

Jennifer pracuje v portugalskej reštaurácii v Tampa Bay ako manažérka baru. Jej zážitkom by asi nikto neveril, nebyť bezpečnostných kamier. "Bývalí zamestnanci mi hovorili, že tu videli prechádzať sa postavy," povedala Jennifer Sagedy, manažérka reštaurácie.  Zdá sa, že okrem živých zákazníkov sem-tam zájdu aj tí z druhého sveta.  "Najviac ich cítim v pivnici, keď som tu sama. Akoby sa na mňa niekto uprene pozeral," pokračovala. 

Ak patríte k neveriacim Tomášom, možno vás presvedčia zábery z videa. Vidno na nich napríklad, ako sa zrazu sám posunie obsah tácky a spadne na zem. Dôvod, pre ktorý bol najvyšší čas  obrátiť sa na krotiteľov duchov. "Len, čo sme sem vošli, zachytili sme aktivitu,"  Liz Reed, zakladateľka spoločnosti pre paranormálne javy. Rozlúsknuť oriešok záhadných udalostí mali termálne kamery a špeciálny prístroj. A verdikt? "Väčšinou prítomnosť duchov vyčerpá batérie a tu sme ich vyminuli kvantum. Otázka nie je, či tu niečo je, ale čo je to," poznamenala Reed. 

O nával počas Halloweenu tak má reštaurácia postarané. Či sa zákazníkom bude chcieť báť aj počas bežných dní, ukáže čas. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
10:55 Policajti v akcii
08:30 Stratené duše I.
09:25 Stratené duše I.
10:35 IQ Taxi
08:35 Divoké kone
10:05 Divoké kone
11:35 Nákupné maniačky
08:35 Petronela Jabĺčková
08:50 Barbapapa II.
08:55 Rapotáčik 2
07:40 Železná lady
09:35 Srdce na správném místě
11:15 Až vyjde měsíc