Neželená návštevníčka ho uhrýzla na najcitlivejšom mieste

Neželená návštevníčka ho uhrýzla na najcitlivejšom mieste

GROSS TETE, LOUISIANA / Začalo sa to neuposlúchnutím varovného nápisu na plote a skončilo sa bolestivým hryznutím do semeníkov. Žena, ktorá vošla do ohrady k ťave chovanej v ohrade pri jednom odpočívadle sa cítili byť ohrozená, keď sa ťava rozhodla posadiť a ona sa dostala pod veľké zviera. Urobila tú jedinú vec, o ktorej bola presvedčená, že veľmi rýchlo spôsobí postavenie ťavy.

"Uhrýzla som ho do semeníkov, aby zo mňa vstal," povedala žena o niekoľko minút policajtom, ktorí prišli na miesto kuriózneho incidentu.

Reč je o Casparovi, 270 kilogramov vážiaceho a takmer dva metre vysokého ťavieho samca. V ohrade žije celé roky a nikdy so žiadnym návšteníkom nemal problémy. Až kým neprišiel manželský pár, ktorý sa zrejme z nudy začal zabávať tým, že hádzali svojmu psíkovi granule za plot ohrady. Lenže pes sa nevrátil.

A tak sa žena rozhodla ísť za ním. Ťavia turistická atrakcia sa zase rozhodla posadiť sa práve tam, kde bola žena. Hrozilo, že ju zasadne a rozmliaždi. A tak sa žena rozhodla zaboriť svoj chrup do intímnych partií ťavy. Následne Američanka dostala pokutu za prekročenie ohrady a porušenie zákazu voľného pohybu psa.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Núdzový let
23:10 Až na dno
01:35 Na výlete
20:25 Navždy v mojom srdci
22:35 Stávka na nevestu
00:30 Špeciálna jednotka
21:00 Kosti XII.
21:55 Staroveké proroctvo
22:55 Vikingovia V.
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido II.
21:25 Bob staviteľ
20:15 Bod zlomu
22:15 Rukojmí
23:55 Za hranici