Muž chcel svoju priateľku požiadať o ruku pod vodou. Utopil sa pri tom

Muž chcel svoju priateľku požiadať o ruku pod vodou. Utopil sa pri tom Zdroj: Facebook/Kenesha Antoine
PEMBA / Počas dovolenky v Tanzánii sa utopil Američan, ktorý sa pokúsil požiadať svoju priateľku o ruku pod vodou. Steven Weber a jeho priateľa Kenesha Antoine si prenajali chatku v stredisku Manta Resort pri ostrove Pemba, ktorej časť sa nachádza pod vodou. Weber sa ponoril pod hladinu, aby z mora požiadal o ruku svojej vyvolenej. Antoine žiadosť filmovala z vnútra cez sklenenú stenu.

Romantický pokus ale nevyšiel a muž sa utopil. Dovolenkový rezort pre stanicu BBC uviedol, že Weber "tragicky zahynul počas potápania sa osamote pri miestnosti pod vodou" vo štvrtok popoludní. 

Podľa videa, ktoré Kenesha zverejnila na svojej sociálnej sieti, priateľ jej navrhol kúpanie a potápanie v mori. Pod vodu ale išiel sám a ona bola pripravená jeho potápanie nafilmovať. Netušil, že bude filmovať jeho smrť.

Mladý muž chcel byť originálny a priplával na sklenené dno spálne ponorenej pod vodou. Na papieri, ktorý Weber vložil do priehľadného plastového vrecka, bolo napísané: "Nemôžem zadržať dych dosť dlho na to, aby som ti mohol povedať  ako ťa milujem. Všetko, čo na tebe milujem, milujem stále viac. Budeš, prosím, moja manželka? Vezmeš si ma?"

Riaditeľ rezortu Matthew Saus povedal, že jeho smrť "každým hlboko otriasla". Samotná Antoine nešťastnú udalosť rovnako potvrdila na Facebooku a dodala, že jej priateľ sa už nikdy nedozvie jej odpoveď, ktorá by bola "miliónkrát áno".

Zdroj: noviny.sk, SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 ŠPORT
19:40 Fórky, vtipky XXVII.
20:05 HROBÁRI
20:45 Komorník
19:05 Hawaii 5.0 IX.
20:10 Vtierka Castle IV.
21:00 Vtierka Castle IV.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb III.
18:25 Cesta za snem
20:15 Za zrcadlem
22:10 Vzpomeň si