Nehoda väzenského autobusu. Zomrel jeden človek

Nehoda väzenského autobusu. Zomrel jeden človek

PRAHA / Pražský okruh u Orecha blokuje vo štvrtok popoludní nehoda väzenského autobusu a nákladného auta prevážajúceho tanky. Cesta je neprejazdná. Nehoda si vyžiadala jedného mŕtveho. Zranilo sa celkom 12 ľudí. Autobus prevážal väzňov, nikto z nich neutiekol.

​Nehoda sa stala tesne pred exitom 19 v smere na D5 okolo jednej hodiny popoludní. Podľa informácií z miesta sa zrazil autobus Väzenskej služby s nákladným autom prepravujúcim historické tanky.

"Môžem potvrdiť, že sa jedná o autobus Väzenskej služby. Bola to diaľková eskorta, takže v ňom cestovali väzni. Viac informácií ale v tejto chvíli nemám," povedala Novinkám hovorkyňa Väzenskej služby Petra Kučerová.

Záchranári v súvislosti s nehodou vyhlásili traumaplán. Okrem sanitiek bol pripravený tiež vrtuľník. "Na mieste bolo približne 12 zranených, jeden človek zomrel. Ďalšie informácie budú k dispo zícii v neskôr," doplnila hovorkyňa záchranárov Jana Poštová. Podľa polície havarovali celkom tri vozidlá. "Ide o väzenský autobus, nákladné auto a zrejme jedno osobné. Jeden človek zomrel. Autobus prevážal väzňov, nikto neutiekol, všetci boli zaistení," povedal Novinkám hovorca polície Tomáš Hulan.

Naši väzni mali možnosť zvoliť si hlavu štátu:

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:25 Nové bývanie
05:55 Kixšou
06:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:45 Policajti v akcii
06:40 Prvé oddelenie
07:15 Prvé oddelenie
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:00 Tankový prapor
07:30 Tarzan - Král džungle
09:15 Pojedeme k moři