Zronená matka prosí zlodeja, aby vrátil prameň vlasov z ukradnutej tašky

Zronená matka prosí zlodeja, aby vrátil prameň vlasov z ukradnutej tašky

Archívna reportáž
embed kód
GREAT MANCHESTER / Zlodej ukradol matke aj to posledné, čo jej zostalo po jej zosnulej dvojročnej dcére. Hoci sa to mohlo zdať ako bežný prípad krádeže značkovej kabelky, zarmútená matka teraz žiada zlodeja, aby jej vrátil prameň vlasov, ktorý nosila vždy so sebou.

Len dvojročná dcéra Kirsty Baldwinovej Ellie Louiseová náhle zomrela pred šiestimi rokmi na bronchiálnu pneumóniu. Matka, ktorej udalosti zanechali šrámy na duši, si nechala na pamiatku prameň vlasov v kabelke. Počas cesty autom zastavila na pumpe, kde chcela natankovať a nechala kabelku na mieste spolujazdca.

 Zlodej otvoril dvere na strane spolujazdca ešte predtým, než ich mohla zamknúť a chytiť kabelku. V dizajnérskej taške mala tablet, väčšie množstvo peňazí a peňaženku s prameňom blond vlasov laminovaných na karte. Kirsty Baldwinová povedala prostredníctvom médií, že prameň vlasov bol "všetko, čo po nej mali""Prosím, ak ho niekto nájde, urobte správne a odovzdajte ho najbližšej policajnej stanici. Ďakujem," dodala podľa bbc.com zúfalá matka. 

Stratégie zlodejov sú rôzne. Neštítia sa ani okrádať starších obyvateľov v supermarketoch:

Zdroj: noviny.sk/bbc.com

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Súdna sieň
06:05 DEDIČSTVO
07:30 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:00 Poslední odkaz
06:50 Blbec k večeři
08:55 Vyškolena láskou