Letecká spoločnosť sa ospravedlnila matke. Personál sa smial na mene jej dcéry

Letecká spoločnosť sa ospravedlnila matke. Personál sa smial na mene jej dcéry Zdroj: Twitter/Veronica Miracle
KALIFORNIA / Podľa nahnevanej matky sa letecký personál, ktorý na bráne kontroluje letenky, smial z mena jej dcéry. Dokonca si jeden z nich odfotil jej letenku a zdieľal to na sociálnej sieti.

Letecká spoločnosť Southwest Airlines sa ospravedlnila za správanie ich personálu po tom, ako sa zabávali na 5-ročnom dievčatku menom Abcde. To všetko pred očami jej matky, uvádza portál nbcnews.com

K incidentu došlo na letisku John Wayne v provincii Orange v Kalifornii začiatkom novembra. Jeden zo zamestnancov si všimol nezvyčajné meno mladej cestujúcej.  "Jeden z personálu si začal uťahovať z mena môjho dieťaťa, smial sa a ukazoval na mňa a moju dcéru," uvádza nahnevaná matka Traci Redford, ktorá cestovala so svojou dcérou do El Pasa v Texase. 

Matka nemohla veriť vlastným ušiam, keď sa k nim pridal ďalší zamestnanec a smial sa iba niekoľko krokov od nej. "Tak som sa otočila a povedala: Hej, ja vás počujem a moja dcéra tiež. Ocenila by som, keby ste mohli prestať," dodala. 

Zamestnanec aeroliniek si dokonca odfotil letenku dievčatka a zdieľal ju na sociálnej sieti. Spoločnosť sa neskôr za celý incident ospravedlnila s tým, že zamestnanci porušili zlaté pravidlo pristupovať ku každému jednotlivcovi s rešpektom. "Tento post neodráža starostlivosť, rešpekt a zdvorilosť, ktorú očakávame od všetkých našich zamestnancov. Riešili sme to so zainteresovanými zamestnancami a aj keď verejne nezverejňujeme personálne akcie, využívame to ako príležitosť na posilnenie našich politík a zdôrazňovanie našich očakávaní pre všetkých zamestnancov," stálo v stanovisku spoločnosti. 

Na letiskách a v lietadlách dochádza k rôznym situáciám. Medzi tie milšie patrí svadba počas letu. A nie hocijaká, pár oddal sám pápež: 

Zdroj: noviny.sk/nbcnews.com

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:35 ŽREBOVANIE
19:45 Hoď svišťom II.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti X.
21:00 Dr. LUDSKY
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší
18:40 Děda nebo trenér
20:15 Nejkrásnější den
22:15 Tankový prapor