Brutálny pokus o vraždu manželky. Strelil ju do hlavy v prítomnosti malého syna

Brutálny pokus o vraždu manželky. Strelil ju do hlavy v prítomnosti malého syna

ROKYCANY / V Rokycanoch v Českej republike sa pokúsil muž zavraždiť svoju manželku. Len pred niekoľkými mesiacmi ho prepustili z väzenia za distribúciu drog. Kosovský Albánec strelil ženu do hlavy, zásahová jednotka ho za necelé dve hodiny chytila.

"Dostali sme z dispečingu správu, že mal niekto napadnúť ženu," opisoval udalosti člen zásahovej jednotky. V noci zo štvrtka na piatok v obci Rokycany niekto strelil z idúceho auta 37-ročnú ženu do hlavy. Vedľa seba mala pritom malého syna. 

"Malo sa jednať o poranenie v oblasti hlavy a záchranári ženu vo vážnom stave prevážali do Fakultnej nemocnice v Plzni," informovala policajná hovorkyňa Martina Korandová. 

Okamžite sa spustila pátracia akcia - zásahová jednotka, pohotovostná motorizovaná jednotka a policajný vrtuľník hľadali páchateľa v bielom aute. Polícia dostala aj jeho popis. Podľa niektorých médií ide o 43-ročného kosovského Albánca, Alberta Aliu, ktorého nedávno prepustili z väzenia, kde sedel za obchod s drogami

Polícia ho napokon dolapila o 30 kilometrov od miesta incidentu v centre Plzne. "Popis páchateľa sme mali. V dobe zásahu nemal u seba pištoľ, nekládol žiaden odpor," uviedol člen zásahovej jednotky. Muž je zo závažného trestného činu vraždy v štádiu pokusu zatiaľ len podozrivý. Vyšetrovatelia vypočúvajú okrem neho aj svedkov. Podľa informácií TV JOJ muž zaútočil na svoju manželku nelegálne držanou zbraňou.  

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ - Martin Krpáč

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:45 LUCKY ROOM
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Súdna sieň
18:50 Súdna sieň
19:55 ŽREBOVANIE
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
18:00 Kosti IX.
19:00 Kosti IX.
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
18:10 Požiarnik Sam X.
17:05 O(d)puštění
18:40 Santa
20:15 Bobule