Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

SOFIA / V Nemecku zadržali muža podozrivého v súvislosti s brutálnou vraždou bulharskej investigatívnej novinárky Viktorie Marinovovej. Bulharský generálny prokurátor Sotir Cacarov zadržanie bulharského občana Severina Krasimirova potvrdil, žiadne podrobnosti však neposkytol.

V Nemecku zatkli muža z Bulharska v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorie Marinovovej. Povedal to v stredu minister vnútra Mladen Marinov. "V súvislosti s vraždou existujú fyzické dôkazy," povedal v stredu Marinov. Dodal, že Krasimirov, obyvateľ mesta Ruse, má záznam v registri trestov za krádež kovového odpadu. Vyšetrovatelia podľa jeho slov už hovorili s rodinou novinárky a priateľmi a "žiadne zjavné prepojenie na jej prácu tam nie je"

Telo iba 30-ročnej novinárky Viktorie Marinovej našli v sobotu, 6. októbra, v ťažko dostupnom teréne neďaleko Dunaja. Tridsaťročná Marinovová bola reportérka a majiteľka televíznej stanice TVN. Jej posledná práca súvisela s údajnou korupciou týkajúcou sa fondov Európskej únie.

Bulharský verejnoprávny rozhlas BNR v utorok informoval, že v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorije Marinovovej v meste Ruse zatkli podozrivého, ktorým je rumunský občan s moldavským pasom. Avšak ešte večer toho istého dňa ho úrady prepustili. 

Zdroj: noviny.sk/SITA

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
12:50 TOP STAR
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:45 Fakty a fikcie II.
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
12:00 Spravodlivosť v krvi VI.
14:00 Stratené duše II.
10:55 Tom a Keri
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér