Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

SOFIA / V Nemecku zadržali muža podozrivého v súvislosti s brutálnou vraždou bulharskej investigatívnej novinárky Viktorie Marinovovej. Bulharský generálny prokurátor Sotir Cacarov zadržanie bulharského občana Severina Krasimirova potvrdil, žiadne podrobnosti však neposkytol.

V Nemecku zatkli muža z Bulharska v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorie Marinovovej. Povedal to v stredu minister vnútra Mladen Marinov. "V súvislosti s vraždou existujú fyzické dôkazy," povedal v stredu Marinov. Dodal, že Krasimirov, obyvateľ mesta Ruse, má záznam v registri trestov za krádež kovového odpadu. Vyšetrovatelia podľa jeho slov už hovorili s rodinou novinárky a priateľmi a "žiadne zjavné prepojenie na jej prácu tam nie je"

Telo iba 30-ročnej novinárky Viktorie Marinovej našli v sobotu, 6. októbra, v ťažko dostupnom teréne neďaleko Dunaja. Tridsaťročná Marinovová bola reportérka a majiteľka televíznej stanice TVN. Jej posledná práca súvisela s údajnou korupciou týkajúcou sa fondov Európskej únie.

Bulharský verejnoprávny rozhlas BNR v utorok informoval, že v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorije Marinovovej v meste Ruse zatkli podozrivého, ktorým je rumunský občan s moldavským pasom. Avšak ešte večer toho istého dňa ho úrady prepustili. 

Zdroj: noviny.sk/SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 POLICAJTI V AKCII
11:20 DIVOKÉ KONE
09:50 Simpsonovci XXIV.
10:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:15 Mutanti II.
09:40 Policajt z L.A.
10:55 JAG IV.
12:00 Columbo
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Zabi nudu! II.
09:50 Dobrou noc a hodně štěstí
11:35 Love and Mercy
13:45 Tankový prapor