Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

Zatkli muža podozrivého z vraždy bulharskej novinárky. Pre políciu je známou osobou

SOFIA / V Nemecku zadržali muža podozrivého v súvislosti s brutálnou vraždou bulharskej investigatívnej novinárky Viktorie Marinovovej. Bulharský generálny prokurátor Sotir Cacarov zadržanie bulharského občana Severina Krasimirova potvrdil, žiadne podrobnosti však neposkytol.

V Nemecku zatkli muža z Bulharska v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorie Marinovovej. Povedal to v stredu minister vnútra Mladen Marinov. "V súvislosti s vraždou existujú fyzické dôkazy," povedal v stredu Marinov. Dodal, že Krasimirov, obyvateľ mesta Ruse, má záznam v registri trestov za krádež kovového odpadu. Vyšetrovatelia podľa jeho slov už hovorili s rodinou novinárky a priateľmi a "žiadne zjavné prepojenie na jej prácu tam nie je"

Telo iba 30-ročnej novinárky Viktorie Marinovej našli v sobotu, 6. októbra, v ťažko dostupnom teréne neďaleko Dunaja. Tridsaťročná Marinovová bola reportérka a majiteľka televíznej stanice TVN. Jej posledná práca súvisela s údajnou korupciou týkajúcou sa fondov Európskej únie.

Bulharský verejnoprávny rozhlas BNR v utorok informoval, že v súvislosti s vraždou bulharskej novinárky Viktorije Marinovovej v meste Ruse zatkli podozrivého, ktorým je rumunský občan s moldavským pasom. Avšak ešte večer toho istého dňa ho úrady prepustili. 

Zdroj: noviny.sk/SITA

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:10 SEDEM
00:05 PRÁZDNINY III.
01:25 Noviny TV JOJ
22:55 Nájomný vrah
01:00 It's Always Sunny in Philadelphia XIII.
01:30 It's Always Sunny in Philadelphia XIII.
22:40 Spravodlivosť v krvi VII.
23:45 Paranormálne záhady V.
00:45 Bez druhej šance
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Albert spoznáva svet
22:15 Gringo: Zelená pilule
00:20 Milenci těch druhých
01:55 Mrtví a neklidní