Mikuláš
6.12.2022
Chceli romantické svadobné fotografie. Nakoniec brali nohy na plecia a utekali pred hrozbou
Zdielať na
Zahraničie

Chceli romantické svadobné fotografie. Nakoniec brali nohy na plecia a utekali pred hrozbou

Archívna reportáž

WOODENBONG / Austrálsky novomanželský pár sa môže pochváliť naozaj netradičnou svadobnou fotografiou. Novomanželia si vyšliapali kopec, na ktorom sa chceli fotiť, no netušili, že ich zo svadobného portrétu vytlačí nahnevaný býk.

Glen a Amy McKeyovci sa zosobášili na svojom vlastnom ranči. Spolu s bielym koňom sa potom vybrali na blízky kopec, kde si chceli urobiť romantické svadobné fotografie. Podľa portálu Daily Mail to ale robiť nemali, pretože vrchol kopca už patril niekomu inému.

Keď si to Amy, Glen a ich kôň vyšliapali na kopec, rozbehol sa oproti nim rozzúrený býk, ktorého zrejme nahnevalo, že mu niekto vstúpil na teritórium. "Býk sa k nám najprv priblížil a potom nás začal naháňať. Amy si chytila šaty a rozbehla sa. Na fotke je vidieť, ako jej vejú šaty. Nakoniec sa našťastie zastavil a ja som len dúfal, že fotografka celú stiuáciu zachytila," uviedol čerstvý manžel Glen. 

Veru, že aj zachytila. Z kopca majú dokonca dve fotografie. Jednu, ako sa romanticky prechádzajú po kopci a druhú, menej romantickú, na ktorej z kopca utekajú. "Obe fotky si dáme na stenu tak, aby bolo vidieť časovú postupnosť. Myslím, že sú skvelé, také si už určite opäť neurobíme," uviedol novomanžel. 

"Smiala som sa tak veľmi, že sa divím, že je tá fotka rovná a ostrá. Je to jednoznačne najlepšia svadobná fotografia, ktorú som kedy zachytila," povedala fotografka Aleesha Aldis-Friedrichs.

Fotografie zo svadby si môžete pozrieť na facebooku novomanželov i fotografky. 

Súvisiace články

Najčítanejšie